fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) «Ось Вам!!! на термін» — у ТОП-10 кращих депозитів в євро

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

РАДАБАНК пропонує розмістити свої тимчасово вільні кошти на вкладі «Ось Вам!!! на термін!» в євро строком на 9 місяців. Депозитні вклади від РАДАБАНК — у числі найвигідніших на сьогодні і входять в ТОП-10 кращих, згідно з дослідженнями сайту Prostobank

У дослідженнях брали участь усі депозити понад 25 найбільших українських банків з будь-якою виплатою. Процентів і незалежно від можливості поповнення чи часткового зняття з вкладу.

У сьогоднішніх непростих умовах банківський депозит залишається оптимальним інструментом збереження і примноження коштів з точки зору доходності і безпеки.

Сергій Гнезділов, начальник департаменту по роботі на міжнародних ринках і грошового обігу РАДАБАНК прогнозує, що ставки у доларах та євро залишаться без змін.

Нагадуємо, що розмістити кошти на депозит можна без відвідування банку. Для цього достатньо використовувати дистанційний канал обслуговування RB24 і розмістити кошти на депозит онлайн!

Детально про депозити РАДАБАНКУ тут

Categories