fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

Airport services and Priority Pass

Airport services from Mastercard

Pass through the airport control without queues. Leave more time for coffee, leisure or shopping inDuty Free.
NEW for Platinum Mastercard & World Elite Mastercard

Fast Line for aviation security control for domestic flights at the Boryspil airport, terminal D, 2nd floor (conditions)

List of services:

 • (Українська) Перелік сервісів у аеропортах України:
 • Pre-order service MYDUTYFREE - 15% discount on items in DUTY FREE stores;
 • Access to the Mastercard Lounge business halls at the airports of world (Prague, Vienna, Budapest, Bucharest, Tbilisi, Batumi, Moscow, St. Petersburg, Chisinau).

(Українська) Аеропорт-сервіси

(Українська) Які сервіси Mastercard в аеропортах Києва доступні для яких типів карток?

(Українська) Для карток рівня Platinum Mastercard доступні такі сервіси: Fast Line на виліт і бізнес-лаунж у залі міжнародних вильотів у терміналі D в аеропорту «Бориспіль» та Fast Line на виліт в у терміналі в аеропорту «Київ» (Жуляни).

Для карток рівня World Elite Mastercard доступні такі сервіси в аеропорту «Бориспіль»: Fast Line на приліт і виліт, бізнес-лаунж у залах міжнародних вильотів, послуга прискореної здачі багажу й реєстрації на рейс в терміналі D, бізнес-лаунж у залах внутрішніх вильотів у терміналі D, а також в аеропорту «Київ» доступні бізнес-лаунж у зоні міжнародних вильотів та Fast Line на приліт і виліт, в аеропорту «Львів» доступні бізнес-лаунж у зоні міжнародних та внутрішніх вильотів, в аеропорту «Харків» доступні бізнес-лаунж у зоні міжнародних вильотів.

(Українська) Які є умови користування сервісами Mastercard в аеропортах Києва?

(Українська) Для карток рівня Platinum Mastercard і World Elite Mastercard доступ до послуг Fast Line та до бізнес-залів Mastercard здійснюється за таких умов:

 • необхідно мати активну картку із залишком щонайменше 1 грн;
 • ввести правильний PIN-код (за винятком сервісу Fast Line на виліт);
 • ім’я на картці й посадковому талоні повинні збігатися (за винятком сервісу Fast Line на приліт і виліт);
 • здійснення транзакцій на загальну суму не менш як 6000 грн за останні 30 + 5 днів (не враховуються останні 5 днів, а також вихідні перед вильотом) за карткою. Отже, щоб безперешкодно користуватися сервісом, уже за місяць потрібно починати здійснювати покупки з карткою.

(Українська) Я не впевнений, що сервіси Mastercard в аеропортах Києва доступні по моїй картці та що я здійснив достатньо транзакцій для того, щоб скористатися сервісами. Яким чином я можу це перевірити до приїзду в аеропорт?

(Українська) Для того, щоб перевірити доступність аеропортових сервісів, Ви можете скористатись ботом у Facebook. Перейдіть на сторінку Mastercard у Facebook, натисніть на кнопку «Надіслати повідомлення», щоб відкрити бота. Або знайдіть Mastercard-бот у додатку Messenger. Якщо за картою доступний сервіс «Mastercard Консьєрж», доступність сервісів по картці можна перевірити, звернувшись до них із запитом.

(Українська) Чи є виняткові транзакції, які не враховуються під час підрахунку суми транзакцій за останні 30 + 5 днів за карткою?

(Українська) Так, є перелік транзакцій, зокрема:

o Транзакції, які не враховуються за період 30 + 5 днів: останні 5 робочих днів, а також вихідні до вильоту.

o Виняткові транзакції, які взагалі не враховуються:

 • зняття готівки за карткою в банкоматі або в касі банку;
 • переказ залишку коштів;
 • покупки за допомогою чеків;
 • страхові премії;
 • відсотки;
 • будь-які комісії та збори;
 • дорожні чеки;
 • азартні ігри будь-якого виду (у тому числі платежі за можливість виграти приз);
 • будь-які покупки в готівковій формі.

o Транзакції, які враховуються та зменшують загальну суму: покупки, які згодом повертаються або компенсуються.

(Українська) Чому не враховуються 5 останніх днів разом з вихідними й платежі карткою в цей період?

(Українська) Останні 5 днів разом з вихідними не враховуються, тому що в розрахунок беруться лише ті операції, які пройшли по картковому рахунку, а не авторизації за карткою. Оскільки опрацювання авторизаційних запитів і списання коштів по картковому рахунку зазвичай займає від 3 до 5 днів і не проходить у вихідні, останні 5 днів разом з вихідними не враховуються.

(Українська) Я отримав картку тиждень тому й хочу скористатися сервісами Mastercard в аеропортах Києва, яким чином мені пройти перевірку витрат за останні 30 днів?

(Українська) Після випуску картки підключається Welcome-період, що доступний протягом 37 днів. Щоб скористатися сервісами Mastercard в аеропортах Києва в цей період, необхідно мати активну картку із залишком щонайменше 1 грн і ввести правильний PIN-код.

(Українська) Я здійснив тільки 1 транзакцію на суму понад 6000 грн, чи зможу я скористатися сервісами Mastercard в аеропортах Києва?

(Українська) Так, сервіси Mastercard® в аеропортах Києва будуть доступними, якщо ця транзакція була здійснена не пізніше ніж за 5 днів, включаючи вихідні, до вильоту й не входить до виняткових транзакцій згідно з пунктом 4.

(Українська) Я здійснював транзакції на суму більше 6000 грн за останні 30 днів, але термінал видав помилку: «Послуга недоступна, недостатньо операцій за карткою».

(Українська) Це означає, що сума транзакцій за карткою за попередні 30 + 5 днів (без врахування вихідних) була меншою за 6000 грн.

(Українська) Я здійснював покупки на суму більше ніж 6000 грн в Duty Free 10 хвилин тому. Чи зможу я скористатися доступом до бізнес-зали Mastercard?

(Українська) Ні, бізнес-зала Mastercard не буде доступна за карткою. Транзакції, здійснені пізніше ніж за 5 днів, не включаючи вихідні, до вильоту, не враховуються.

(Українська) Чи зможе моя дружина / мій чоловік скористатися сервісами Mastercard в аеропортах Києва з додатковою карткою до мого рахунку?

(Українська) Так, зможе, якщо картка випущена на ім’я дружини / чоловіка та за цією карткою було здійснено транзакції на загальну суму не менш як 6000 грн за останні 30 + 5 днів (без врахування вихідних).

(Українська) Я маю декілька карток у різних валютах. З якою карткою можу скористатися сервісами Mastercard в аеропортах Києва?

(Українська) Сервіси Mastercard в аеропортах Києва будуть доступними з карткою, з якої були здійснені транзакції на загальну суму не менш як 6000 грн за останні 30 + 5 днів (не враховуються останні 5 днів, а також вихідні перед вильотом). Валюта картки не має значення. Усі суми покупок конвертуються в гривню за курсом НБУ на дату транзакції.

(Українська) Я розраховувався карткою за кордоном. Чи враховуються ці транзакції відповідно до умов здійснення транзакцій на загальну суму не менш як 6000 грн за останні 30 + 5 днів за карткою, і як здійснюється конвертація, якщо транзакцію виконано у валюті?

(Українська) Так, транзакції за кордоном враховуються. Зверніть увагу, що транзакції, здійснені згідно з пунктом 4, не враховуються. Конвертація відбувається за курсом НБУ на дату проведення транзакції.

(Українська) Я розраховувався карткою в Інтернеті. Чи враховуються ці транзакції згідно з умовами здійснення транзакцій на загальну суму не менш як 6000 грн за останні 30 + 5 днів за карткою?

(Українська) Так, транзакції в Інтернеті враховуються. Зверніть увагу, що транзакції, здійснені згідно з пунктом 4, не враховуються.

(Українська) Я знімав готівку / здійснював переказ коштів з картки. Чи зможу я скористатися сервісами Mastercard в аеропортах Києва?

(Українська) Ні, транзакції зі зняття готівки й переказу коштів належать до виняткових транзакцій, здійснених згідно з пунктом 4.

(Українська) Я подорожую з дітьми. В який спосіб вони разом зі мною можуть скористатися сервісами Mastercard в аеропортах Києва?

(Українська)

 • Послуга Fast Line в аеропорту «Бориспіль» терміналі D доступна для батьків, які подорожують з дітьми віком до 6 років, за умови, що дитина перебуватиме на руках під час проходу через турнікет Fast Line, для карток рівня Platinum Mastercard і World Elite Mastercard.
 • Послуга прискореної реєстрації на рейс і здачі багажу в аеропорту «Бориспіль» терміналі D доступна для батьків, які подорожують з дітьми віком до 6 років, для карток рівня World Elite Mastercard.
 • Бізнес-зала в зоні міжнародних і внутрішніх вильотів в аеропорту «Бориспіль» терміналі D доступна для батьків, які подорожують з дітьми віком до 4 років, з картками рівня Platinum Mastercard, і для батьків, які подорожують з дітьми віком до 16 років, з картками рівня World Elite Mastercard.
 • Бізнес-зала в зоні міжнародного аеропорту «Київ» доступна для батьків, які подорожують з дітьми віком до 4 років, з картками рівня World Elite Mastercard.
 • Послуга Fast Line в аеропорту «Київ» доступна для батьків, які подорожують з дітьми віком до 6 років, за умови, що дитина перебуватиме на руках під час проходу через турнікет Fast Line, для карток рівня Platinum Mastercard і World Elite Mastercard.
 • Бізнес-зала в зоні міжнародних і внутрішніх вильотів в аеропорту «Львів» доступна для батьків, які подорожують з дітьми віком до 5 років, з картками рівня World Elite Mastercard.
 • Бізнес-зала в зоні міжнародних вильотів в аеропорту «Харьків» доступна для батьків, які подорожують з дітьми віком до 5 років, з картками рівня World Elite Mastercard.

(Українська) Я планую скористатися послугою прискореної реєстрації на рейс і здачі багажу в аеропорту «Бориспіль». Чи є обмеження в авіакомпаніях, вилітаючи рейсами яких, я можу скористатися цією послугою.

(Українська) Так, є деякі обмеження:

 • Пасажирам, які вилітають з аеропорту «Бориспіль» рейсами авіакомпаній МІЖНАРОДНІ АВІАЛІНІЇ УКРАЇНИ, AZERBAIJAN AIRLINES, GEORGIAN AIRLINES, ATLAS JET UKRAINE, AIRALANNA/FANAIR, YANAIR послуга надається за стійкою реєстрації під № 48.
 • Пасажирам, які вилітають з аеропорту «Бориспіль» рейсами авіакомпаній LUFTHANSA, AUSTRIAN AIRLINES, CHEZH AIRLINES, SWISS, BRUSSELS AIRLINES, SKY UP, BRITISH AIRWAYS, KLM, AIR FRANCE, EL AL, TURKISH AIRLINES, IRAQI AIRWAYS, AIR BALTIC, ELLINAIR S.A, IBERIA послуга надається на стійках реєстрації відповідного авіаперевізника в супроводі агента ТОВ «Аерохендлінг» та, за можливості, поза загальною чергою.

Актуальний список авіакомпаній завжди можна переглянути на сайті http://aeh.aero/forms2. Якщо у цьому списку немає авіакомпанії, рейсом якої ви вилітайте, то послуга прискореної реєстрації на рейс і здачі багажу в аеропорту «Бориспіль» вам буде недоступна.

Priority Pass Card

access to VIP lounges at airports around the world

With the Priority Pass card, its holder will be able to enjoy all the privileges of VIP lounges at airports around the world, regardless of the membership of the club of any airline or class of ticket. For access to the VIP lounge, participating in the Priority Pass program.

How to take an advantage??

Access to the lobby zones of 700 airports in 300 cities around the world
 • Get PriorityPass card in your Bank together with the Mastercard premium card;
 • Check up the availability of VIP-waiting room in the directory, or online on site www.prioritypass.com;
 • Provide a PriorityPass card to the staff at the entrance to the waiting room.

VIP manager consulting

If you are interested in any questions related to VIP-banking, please leave your contact details and a personal banker will contact you shortly.

  (Українська) ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ Priority Pass

  (Українська) Що таке Priority Pass?

  (Українська) Priority Pass – це міжнародна програма, що дозволяє пасажирам відвідувати VIP-зали в аеропортах по всьому світу, маючи в наявності всього лише авіаквиток. Мережа таких лаундж-зон постійно зростає, сьогодні їх кількість становить 1300, вони доступні для пасажирів, які купують квитки в 400 містах планети. Пропуском в зону підвищеного комфорту для клієнта є наявність членської картки РР (Priority Pass) і авіаквиток на сьогоднішній рейс (незалежно від типу авіакомпанії і класу авіаквитка).

  Вартість одного відвідування VIP-залу і залу першого класу становить 32 долара США за одну людину. (Якщо Ви проводите гостей – 32 USD за кожного гостя)

  (Українська) Як дізнатися, чи є бізнес-зал програми в аеропорту, через який я лечу?

  (Українська) Актуальна інформація про бізнес-зали програми доступна на веб-сайті або в функції пошуку бізнес-залів мобільного додатка Priority Pass.

  (Українська) Чи потрібна попередня реєстрація в бізнес-залі?

  (Українська) Учасникам програми Priority Pass не потрібна попередня реєстрація відвідування бізнес-залу – достатньо пред’явити пластикову карту співробітникам бізнес-залу при вході.

  (Українська) Чи можу я взяти гостей в бізнес-зал?

  (Українська) Ви можете запросити друзів і близьких відвідати бізнес-зал разом з вами за вартістю 32 дол. США за 1 людину

  (Українська) Чи можу я взяти з собою дітей в бізнес-зал?

  (Українська) Деякі бізнес-зали дозволяють відвідування дітьми за тарифом для дорослих гостей, а деякі дозволяють безкоштовне відвідування для дітей молодше певного віку. Повна інформація про вікові обмеження міститься на сторінці бізнес-залу в додатку або на веб-сайті.

  (Українська) Чи однакові зручності в кожному бізнес-залі програми Priority Pass?

  (Українська) Ні. Кожен бізнес-зал в мережі Priority Pass пропонує різні послуги і зручності. Детальна інформація про бізнес-зал, години його роботи і зручності міститься на сторінці бізнес-залу в додатку або на веб-сайті.