fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) Акція для юридичних осіб «Welcome в РАДАБАНК» завершилася! Вітаємо переможця!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

АТ «АБ «РАДАБАНК» повідомляє про завершення акції «Welcome в РАДАБАНК» («Ласкаво просимо до РАДАБАНКУ») для юридичних осіб.

Згідно з умовами акції, кожна юридична особа, яка в період з 4 січня по 31 березня 2021 року, відкрила рахунок 2600* у будь-якому відділенні РАДАБАНКУ, автоматично брала участь у розіграші срібної монети «Час перемагати».

За цей час 149 підприємств стали Партнерами РАДАБАНК. Ми цінуємо кожного Партнера і дякуємо за довіру.

Переможець був обраний рандомно.

 

Ми вітаємо ТОВ «САММ+» з файного міста Тернопіль з перемогою!

ТОВ «САММ+» у особі компанії Furni (gtv.com.ua) є постачальником комплектуючих для виробництва меблів та офіційним представником GTV в Україні.

Володіє найширшим асортиментом товарів GTV. Продукцію GTV можна придбати у інтернет магазині компанії gtv.com.ua, а також у партнерів у всіх регіонах України.

Привітання та подарунок від керівництва Тернопільської Дирекції приймав директор ТОВ «САММ+».

Бажаємо, щоб призова монета від РАДАБАНКУ «Час перемагати» стала талісманом підприємства, принесла успіх у справах та 2021 рік був роком великих вчинків та подій!

Щиро вітаємо переможця, та розраховуємо на довгу та плідну співпрацю.

 

АТ «АБ «РАДАБАНК» – працюємо для Вас з 1993 року.

Categories