fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) Акцію подовжено! Отримуйте знижку 15% за оплату преміальними картками Mastercard від РАДАБАНКУ в магазинах Heinemann Duty Free та Duty Free Trading

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Отримуйте знижку 15% на суму від 100 євро одним чеком за оплату преміальними картками Mastercard від РАДАБАНКУ у магазинах Heinemann Duty Free та Duty Free Trading.

Як скористатися пропозицією:

У магазинах Heinemann Duty Free та Duty Free Trading платіть преміальними картками Mastercard Platinum та World Elite від РАДАБАНКУ й отримайте знижку в розмірі 15 %.

Пропозиція діє для держателів преміальних карток Mastercard Platinum та World Elite, емітованих АТ «АБ «РАДАБАНК». Акція діє з 20.04.2021 р. по 31.10.2021 р. в усіх магазинах безмитної торгівлі
ТОВ «БФ ЕНД ГХ ТРЕВЕЛ РІТЕЙЛ ЛТД» та ТОВ «КИЇВРІАНТА» в міжнародних аеропортах «Бориспіль» і «Київ», та в усіх магазинах безмитної торгівлі СП у формі ТОВ «Д’юті Фрі Трейдінг» на території України. Знижка в магазинах, розташованих у міжнародних аеропортах «Бориспіль» і «Київ», не поширюється на акційні товари. Знижка в магазинах безмитної торгівлі СП у формі ТОВ «Д’юті Фрі Трейдінг» на території України діє на всі товари, крім тютюнових виробів, і не поширюється на акційні товари.

Детально про умови акції – за посиланням mastercard.ua.

Categories