fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) Аналіз курсу валют 19 липня – 2 серпня – експерт РАДАБАНКУ

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

На минулому тижні в Україні спостерігався ревальваційний тренд. Курс гривні як і раніше зміцнюється, чому сприяє рішення НБУ підвищити облікову ставку до 8%, а також низький попит на валюту з боку населення. Сергій Гнезділов, начальник департаменту по роботі на міжнародних ринках і грошового обігу АТ «АБ «РАДАБАНК», аналізує коливання курсу валют і робить прогноз поведінки ринку на наступний тиждень.

— Готівковий долар впав на минулому тижні до позначки 27,05/27,15. Головна причина падіння, а також головна новина тижня — зростання облікової ставки НБУ до 8,0%.

Також одночасно НБУ вирішив підвищити вартість рефінансування до 9,0%, і в цю п’ятницю ніхто з банків уже не виявив бажання брати нові суми кредитів. Це логічно, доцільніше було продати валюту або короткі ОВДП, що багато хто й зробили, та погасити свої зобов’язання.

Ринок ОВДП поки завмер, але у вівторок ми побачимо, що запропонує Мінфін. Від цього й будуть відштовхуватися ринок ОВДП і курс валют.

Прогноз на тиждень 26,90/27,15.

Хочете бути в курсі актуальних курсів валют РАДАБАНК? Підписуйтесь на телеграм-канал КУРС РАДАБАНК за посиланням.

За матеріалами Maanimo.

Categories