fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) Аналіз і прогноз курсу валют 17-24 січня – експерт РАДАБАНКу

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Протягом минулого тижня спостерігався тренд на девальвацію національної валюти. Долар побив психологічну позначку 28 грн. Що цьому сприяло та чого очікувати від курсу долара цього тижня розповідає Сергій Гнезділов, начальник департаменту роботи на міжнародних ринках та грошового обігу АТ «АБ «РАДАБАНК» спеціально для Maanimo.

Долар на готівковому ринку різко виріс за минулий тиждень до 28,15 грн ідучи за міжбанківським, який таки пробив позначку 28 грн у п’ятницю після обіду.

Основний фактор – «НАТО, Україна, Росія» змусив нерезидентів швидше позбавлятися ОВДП. До речі, російські нерезиденти вчинили так само, упустивши рубль з 74,50 до вище ніж 76,00.

Юридичні особи та населення теж не залишилися осторонь на тлі негативних новин, збільшивши попит на валюту в декілька разів. Аукціон Мінфіну очікувано показав низькі суми залучення, а цього тижня, схоже, буде ще менше. Курс, по суті, залежить від однієї новини – кількість російських військ біля кордонів, тому чим їх буде менше, тим меншим буде курс, і навпаки.

Прогноз на цей тиждень – 27,95/28,25, з поправкою на зміну ринкових умов.

Хочете бути в курсі актуальних курсів валют РАДАБАНКу? Підписуйтесь на телеграм-канал КУРС РАДАБАНК за посиланням.

За матеріалами Maanimo.

Categories