fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) АТ «АБ «РАДАБАНК» збільшив Статутний капітал до 301 мільйона гривень!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

У рамках довгострокової стратегії розвитку РАДАБАНКу 23 квітня 2021 року Акціонери прийняли рішення про збільшення Статутного капіталу на 101 мільйон гривень за рахунок нерозподіленого прибутку.

30 серпня нова редакція Статуту була погоджена Національним Банком України.

Таким чином, Статутний капітал Банку складає 301 млн грн, відповідні зміни до Статуту зареєстровано 14 вересня 2021 року.

Рішення про збільшення статутного капіталу було прийнято з метою зміцнення фінансового стану Банку, подальшого розвитку згідно зі стратегією та захисту інтересів Клієнтів.

 

АТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК« РАДАБАНК» заснований у 1993 році і працює на ринку як універсальний банк. Стратегія РАДАБАНКУ спрямована на розвиток бізнесу з урахуванням зовнішніх змін, споживчих звичок і попиту. РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, встановлені НБУ згідно з законодавством.

АТ «АБ «РАДАБАНК» співпрацює з Пенсійним фондом України з 2012 року як уповноважений банк, через який здійснюється виплата пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги, а з 2018 року — як уповноважений банк України, через який здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та  заробітної плати працівникам бюджетних установ.

РАДАБАНК отримав перемогу в конкурсі Казначейства та входить у число шести банків, які залучатимуться до видачі готівки за чеками органів ДКСУ на 2021-2023 роки.

АТ «АБ «РАДАБАНК»  приєднався до державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», що передбачає спрощення доступу підприємств малого та середнього бізнесу до банківського кредитування.

АТ «АБ «РАДАБАНК» регулярно отримує підтвердження довгострокового кредитного рейтингу Банку на рівні uaAA інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний».

Банк входить у ТОП-20 digital-банків України за версією журналу Banker.ua, а у березні 2021 р. увійшов у ТОП-3 номінації «Аграрний банк» рейтингу журналу БІЗНЕС.

Categories