fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) Чарівні монети в РАДАБАНКу

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Друзі, рік Тигра триває – сміливий, непередбачуваний та войовничий, як і господар цього року.

Щоб трохи приборкати цього непокірливого звіра та привернути фортуну на свій бік, РАДАБАНК пропонує до Вашої уваги справжні скарби у вигляді срібних монет із зображенням Тигра.

Монети «Рік Тигра 2022» срібна та позолочена у презентаційному чорному футлярі-вітрині. На реверсі монети зображені батько-тигр і його маленьке тигреня, що поважно слідує за своїм захисником.

«Тигреня» – кольорова срібна монета з серії «Китайський місячний календар». Зворушливе тигренятко, що обіймає загорнутий подарунок, а навколо нього феєрверк та конфетті.

Тигр – велика срібна монета масою 5 унцій з серії «Велика п’ятірка Азії». Дизайн монети розроблений відомим дизайнером Бені Дебакером та вражає своїм високим рельєфом.

Мила та зворушлива 3D монета «Чарівний тигр» від Монетного двору Майєр (Німеччина). Викарбувана з 1 унції чистого срібла, вона виглядає як скульптура, що прикрасить Ваш дім чи офіс.

Для тих, хто вірить у чари, символ цього знаку в будинку обов’язково принесе щастя та удачу. А якщо Ви практична людина – ці монети стануть для Вас надійним збереженням власних коштів та довгостроковою інвестицією.

Обирайте монету, яка вам припала до душі та звертайтесь до менеджера найближчого відділення РАДАБАНКу.

Categories