fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) До уваги клієнтів! Планові роботи із відновлення операційної системи програмного забезпечення

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Інформуємо, що з метою покращення якості обслуговування клієнтів Банку 16 і 17 травня 2020 року РАДАБАНК проводитиме комплекс планових робіт з оновлення операційної системи програмного забезпечення і доступність деяких банківських сервісів може бути обмежена.

Зокрема 16 і 17 травня з 06.00 до 07.00 для клієнтів РАДАБАНК можливі обмежені можливість виконання платіжних операцій  через POS-термінали, банкомати, здійснення переказів з картки на картку, авторизація по картках, а 17 травня з 07.00 до 13.00 також не працюватимуть усі сервіси RB24 та обмін валют.

У разі виникнення будь-яких запитань стосовно користування продуктами і сервісами РАДАБАНК у період проведення сервісних робіт Ви можете звертатися у Контакт Центр РАДАБАНКУ за телефоном: 0 800 500 999.

Приносим вибачення за тимчасові незручності.

Завчасно дякуємо за розуміння.

РАДАБАНК проводить постійну роботу, щоб надати вам максимально комфортні та якісні умови обслуговування як у відділеннях, так і через дистанційніі канали обслуговування.

Categories