fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) До уваги клієнтів РАДАБАНК — держателів карток Mastercard! Оновлення програми Mastercard Більше!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

З 28 травня 2020 р.  держателям карток Mastercard від РАДАБАНКУ доступно ще більше унікальних пропозицій і знижок від партнерів, а також акції та безцінні подарунки!

Реєструйтеся у програмі Mastercard Більше та відкривайте для себе світ привілеїв і ексклюзивних можливостей.

Готуйтеся до приємних несподіванок із колесом сюрпризів.

Довідково:

Mastercard Більше — це бонусна програма, в якій учасники програми за оплати карткою Mastercard накопичують бали, які потім можуть обмінювати на пропозиції з каталогу (знижки, участь у розіграшах).

Щоб стати учасником програми Mastercard Більше, необхідно зареєструватись на сайті програми та зареєcтрувати хоча б одну картку Mastercard®  https://bilshe.mastercard.ua. Можна реєструвати усі картки Mastercard® від РАДАБАНКУ.

Якщо Ви були зареєстровані у Mastercard Більше до перезапуску Програми, необхідно заново пройти процес реєстрації і прив’язати до свого персонального кабінету картки, включаючи ті, які вже були прив’язані в кабінеті першої версії платформи. Якщо карта раніше брала участь в Програмі, накопичені бали (в тому числі і за період під час недоступності Програми) будуть відображатись в особистому кабінеті.

Перевірити поточний баланс балів можна на персональній сторінці на сайті Програми.  https://bilshe.mastercard.ua/profile/

АТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК» заснований у 1993 р. і працює на ринку як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. У 2019 р. увійшов до рейтингу «50 провідних банків України». РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, що встановлюються НБУ відповідно до законодавства. Чистий прибуток банку за підсумками 2019 року склав 41,2 млн грн, що понад в 2 рази первищує аналогічний показник минулого року.

У квітні 2020 р. агентство «Рюрик» підтвердило кредитний рейтинг РАДАБАНК на рівні uaАА. Станом на 1 січня 2020 р. працює 29 відділень РАДАБАНКУ у 12-ти містах України. У 2020 році планується розширення мережі в Дніпрі та Києві зокрема.

Categories