fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) Експерт РАДАБАНК про автоматизацію бізнес-процесів і документообігу

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Начальник Операційного Департаменту АТ «АБ «РАДАБАНК» Надія Ященко виступила на онлайн-вебінарі «Автоматизація бізнес-процесів і документообігу Банку».

Вебінар присвячений особливостям автоматизації бізнес-процесів і документообігу в РАДАБАНК. У рамках вебінару були порушені такі теми:

  • сучасні виклики, які стоять перед банківським сектором;
  • бізнес-стратегія банку;
  • підхід до автоматизації бізнес-процесів в банку;
  • основні показники автоматизації;
  • функціонал, який найширше використовується в банку;
  • які основні процеси автоматизовані в AlmexECM;
  • подальші плани розвитку системи автоматизації бізнес-процесів і електронного документообігу у РАДАБАНК.

Крім того, була проведена онлайн-демонстрація автоматизованих в AlmexECM процесів у реальному часі.

Захід був організований партнером Банку — компанією Almexoft та відбувся 19 червня 2020 р.

 

Компанія «Almexoft» надає ефективні інструменти для цифрової трансформації бізнесу і працює з РАДАБАНК уже понад три роки. За цей час було проведено попереднє вивчення різних систем електронного документообігу, проведений пошук інструменту для автоматизації бізнес-процесів. Платформа AlmexECM дозволяє використовувати сучасні технології, високий рівень безпеки, легке масштабування і адаптації, можливість інтеграції в ІТ-ландшафт Банку.

АТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК» заснований у 1993 р. і працює на ринку як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, що встановлюються НБУ відповідно до законодавства. Чистий прибуток банку за підсумками 2019 року склав 41,2 млн грн, що понад в 2 рази перевищує аналогічний показник минулого року. У квітні 2020 р. агентство «Рюрик» підтвердило кредитний рейтинг РАДАБАНК на рівні uaАА.

Categories