fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) Експерти РАДАБАНК розкажуть про тенденції кредитування бізнесу та фізичних осіб у 2020 році

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Заступник Голови Правління з корпоративного бізнесу РАДАБАНК Роман Довгаль і начальник Департаменту приватного бізнесу РАДАБАНК Олена Острініна на запрошення Media Scientific HUB стануть спікерами на вебінарі «Тенденції кредитування 2020».

Вебінар відбудеться сьогодні, 27 травня 2020 р., о 17.00.

Взяти участь у вебінарі, поставити запитання та отримати відповіді може кожен, хто зареєструється за посиланням:

https://app.getresponse.com/site2/mediascientifichub?u=GunqP&webforms_id=SPbCk

Інтернет медіа-простір Media Scientific HUB створено на базі Університету Митної справи та Фінансів в 2020 р. для студентів з метою обміну досвідом між бізнесом і наукою. Спікерами вебінарів вже були власник виробництва і топ-менеджер стартапу за кордоном, а також представники HR, маркетингу національних і міжнародних компаній. Для молоді величезне значення має практичний досвід успішних в різних галузях людей. На вебінарах говорять про те, як відкрити виробництво, про цілі, лідерство, можливості та розвиток.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК» заснований у 1993 р і працює на ринку як універсальний банк. РАДАБАНК надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. Банк підтримує заходи з проведення фінансової грамотності населення, дітей і молоді зокрема. Так, РАДАБАНК брав участь в святі «Місто професій», який проходив 31 серпня — 1 вересня 2019 р. у м Дніпро, де на дитячому рівні знайомив юних відвідувачів з банківськими професіями, а також допомагав дітям визначитися, чим вони будуть займатися, коли виростуть, щоб в майбутньому мати роботу за спеціальністю та до душі.

У січні 2020 р. РАДАБАНК виступив інформаційним партнером студентського гранту на навчання в рамках соціального проекту «Scholarship в Україні», а в березні взяв участь у Тижні кар’єри Дніпровського Державного аграрно-економічного університету (ДДАЕУ), що проводить заклад.

Categories