fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) Кредитний ліміт став доступним в RB24 від РАДАБАНК!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

РАДАБАНК постійно працює над розвитком функціоналу RB24 та радий представити своїм клієнтам новий сервіс — оформлення овердрафту на зарплатну картку одним кліком! Для отримання ліміту 5 000 грн. не потрібно витрачати свій час та звертатися у відділення Банку. Достатньо лише подати заявку в RB24. Новим клієнтам овердрафт стане доступним відразу після першого зарахування зарплати, а діючим клієнтам — майже миттєво після подачі заявки.

«Овердрафт — це безкоштовно, просто й вигідно. Кредитний ліміт дає Вам можливість  оперативно реагувати у разі непередбачуваних фінансових витрат. Ви можете скористатися карткою у в будь-якому випадку, коли Вам потрібні гроші, незалежно від того, у який день у Вас зарплата, адже здійснювати покупки і оплачувати послуги можна навіть з нульовим балансом на картці», — зазначив заступник Голови Правління АТ «АБ «РАДАБАНК» Юрій БАБАЄВ.

Клієнти зможуть користуватися коштами без процентів у пільговий період (30 днів) і з мінімальною процентною ставкою протягом іншого часу.  Заборгованість погашається автоматично, коли на картку зараховуватимуться гроші.

RB24 від РАДАБАНК — додаток віддаленого доступу до продуктів та сервісів для приватних клієнтів. В RB24 можна переказати кошти за номером картки, оплатити комунальні послуги, поповнити мобільний рахунок, здійснити грошові перекази, а також обміняти валюту. Завдяки додатку RB24, крім класичних послуг, клієнти РАДАБАНК також можуть більше заробляти на депозитах.

РАДАБАНК турбується про своїх клієнтів  та намагається покращити якість  обслуговування, пропонуючи все нові й нові можливості  управляти власними коштами. Додатком  RB24 сьогодні користується більш ніж 20000 користувачів. Приєднуйтесь та оцініть переваги сучасного дистанційного обслуговування у РАДАБАНК!

Categories