fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) «Спостерігається позитивна динаміка обсягів кредитування клієнтів сегменту МСБ», — начальник департаменту корпоративного бізнесу РАДАБАНК Олена Гайдун

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

РАДАБАНК значну увагу приділяє роботі з МСБ  та постійно вдосконалює свою продуктову лінійку. Кредитні заявки проходять  через розгляд попередньої заявки, що дозволяє клієнту отримати рішення з мінімальним пакетом документів. З кожним клієнтом Банк працює індивідуально: погашення вибудовуються з урахуванням сезонності та специфіки бізнесу.

«Зараз спостерігається позитивна динаміка обсягів кредитування клієнтів сегменту МСБ, при цьому відбувається зниження відсоткових ставок  на тлі зменшення облікової ставки НБУ та інфляції», — коментує начальник департаменту корпоративного бізнесу РАДАБАНК Олена Гайдун.

Олена зазначила, що найбільшим попитом у клієнтів користуються гарантійні операції та кредитування: кредитні лінії та овердрафти. Також популярні гарантії для участі у тендерах на електронних торговельних майданчиках, а у виробників та оптових продавців популярністю користується факторинг.

«В найближчому майбутньому обсяги кредитування збільшуватимуться, при цьому відсоткові ставки мають тенденцію до зниження», — додала начальник департаменту корпоративного бізнесу РАДАБАНК.

Нагадаємо, що з 1 жовтня  2019 р. клієнтам малого бізнесу РАДАБАНК став доступним  кредит «Обігові кошти на розвиток бізнесу».

 

За матеріалами журналу БІЗНЕС (вересень 2019 р.): https://business.ua/finances/6621-pidstaviti-pleche

 

АТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК» заснований в 1993 р. і працює на ринку як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. У 2019 р. увійшов до рейтингу «50 провідних банків України». У липні 2019 р. агентство «Рюрик» підтвердило кредитний рейтинг РАДАБАНК на рівні uaАА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний». РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, що встановлюються НБУ відповідно до законодавства.

АТ «АБ «РАДАБАНК» за результатами 8 міс. 2019 р. отримав прибуток 27 млн ​​грн., що на 122% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Отриманий прибуток РАДАБАНК планує направити на збільшення статутного капіталу згідно із графіком капіталізації, до розміру, не менш ніж 300 млн. грн., у строк до 11 липня 2020 року.

Categories