fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) Кредитування під заставу нерухомості  від РАДАБАНКУ — у числі кращих пропозицій на ринку!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

В РАДАБАНКУ можна отримати кредит під заставу нерухомості на вигідних умовах. Аналітики сайту Простобанк досліджували кредитні пропозиції понад 25 найбільших українських банків і пропозиція від РАДАБАНК —  у числі найвигідніших.

Деталі з кредитування нерухомості  у РАДАБАНК тут

АТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК» заснований у 1993 р. і працює на ринку як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. У 2019 р. увійшов до рейтингу «50 провідних банків України». РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, що встановлюються НБУ відповідно до законодавства. Чистий прибуток банку за підсумками 2019 року склав 41,2 млн грн, що понад в 2 рази перевищує аналогічний показник минулого року.

У квітні 2020 р. агентство «Рюрик» підтвердило кредитний рейтинг РАДАБАНК на рівні uaАА. Станом на 1 січня 2020 р. працює 29 відділень РАДАБАНКУ у 12-ти містах України. У 2020 році планується розширення мережі в Дніпрі та Києві зокрема.

Categories