fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) Літня відпустка стає ще комфортнішою з платіжними картками від РАДАБАНКУ

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Кредитна картка від РАДАБАНКУ – незамінний атрибут у відпустці. Можливість бронювання та оплати готелів, безпечне перевезення грошей та відсутність необхідності декларування коштів, простота в купівлі товарів та послуг за допомогою смартфона та доступ до кредитних коштів, коли власні кошти закінчилися. Батьки можуть відкрити дитині, що від’їжджає у літній табір (кемпінг), додаткову картку до основної, щоб у неї був резерв грошей для непередбачуваних витрат, а також контролювати рух коштів по картці дитини.

«Для подорожей Україною я пораджу RADAcard з лімітом до 75 000 грн. З цією карткою Клієнт сам обирає буде пільговий період користування лімітом чи ні. Адже ставка за користування овердрафтом без пільгового періоду значно нижча – 35% річних, а з ним – 48%. А для подорожі за кордон краще використовувати картки рівню Platinum, яка входить до лінійки Пакетів «Преміум» з лімітом до 500 000 грн та World Elite, яка входить до Пакету «Еліт», з котрою Ви можете розраховувати на суму до 3 000 000 грн. Сума кредитного ліміту стартує від 3 000 грн, а максимальна визначається індивідуально для кожного Клієнта. Пільговий період користування кредитними коштами до 55 днів після чого вже нараховується по картці Platinum 42% річних, а по картці World Elite – 38% річних. Термін використання кредитного ліміту 12 місяців з пролонгацією, та не передбачає застосування мінімального строку дії», – зазначила Олена Острініна, начальник департаменту приватного бізнесу АТ «АБ «РАДАБАНК».

Елітні картки мають в пакеті страхові поліси, що також включають випадки захворювання на Covid-19.

Клієнтам з преміальними картками доступна служба «Консьєрж-сервіс», що допомагає в організації та супроводі подорожей,  в бронюванні автівки в оренду або готелю відповідного рівня. Також доступні такі аеропорт-сервіси як  Fast Line (швидке проходження митного контролю і реєстрації) та VIP-зали, де можна з комфортом провести час в очікуванні рейсу.

«Стосовно RADAcard – клієнтів приємно здивують лояльні тарифи, пільговий період кредитування (до 55 днів) та підвищений відсоток на залишок власних коштів на картці», – підкреслила Олена.

Ознайомитись з тарифами та обрати платіжну картку можна тут.

Categories