fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) Національний банк України погодив призначення Грігеля Андрія Валерійовича на посаду Голови Правління АТ «АБ« РАДАБАНК»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

10 жовтня 2019 року Національним банком України погоджено призначення Грігеля Андрія Валерійовича на посаду Голови Правління АТ «АБ «РАДАБАНК». З 15 жовтня 2019 року Андрій Грігель офіційно приступив до виконання обов’язків керівника Банку.

До призначення на посаду Голови Правління Андрій Грігель тимчасово виконував обов’язки Голови Правління АТ «АБ «РАДАБАНК». Андрій Грігель працює у банківській системі з 2006 р., з них три роки — у РАДАБАНК, раніше обіймав посади начальника департаменту ризик-менеджменту, начальника фінансово-аналітичного управління АТ «АБ «РАДАБАНК». Має досвід роботи у банках «Кредит Дніпро» і «ПриватБанк».

 

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК» заснований в 1993 р. і працює на ринку як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. У 2019 р. увійшов до рейтингу «50 провідних банків України». У липні 2019 р. агентство «Рюрик» підтвердило кредитний рейтинг РАДАБАНК на рівні uaАА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний». РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, що встановлюються НБУ відповідно до законодавства. Банк представлений у 11-ти містах України і планує розширення мережі.

АТ «АБ «РАДАБАНК» за результатами 8 міс. 2019 р. отримав прибуток 27 млн ​​грн., що на 122% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Отриманий прибуток РАДАБАНК планує направити на збільшення статутного капіталу згідно із графіком капіталізації, до розміру, не менш ніж 300 млн. грн., у строк до 11 липня 2020 року.

Categories