fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) Нове надходження ексклюзивних монет вже у відділеннях та на сайті РАДАБАНКУ

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

РАДАБАНК пропонує Клієнтам нові срібні монети виробництва Польського монетного двору.

Всі представлені монети виконані у майстерному дизайні, кожна оригінально оброблена та знаходиться в індивідуальному футлярі.

  • Арес та Марс – монета із зображенням богів війни. Дві унції чистого срібла свідчать про високу колекційну цінність монети, яка прийдеться до смаку сучасним переможцям та героям.
  • Гордіїв вузол – монета із зображенням змія, що кусає власний хвіст – символічне зображення легендарного вузла. Майстерна монета з лімітованої серії – подарунок для гідних.
  • Циклоп – монета, що має 24-каратне золочення, захопить найвимогливіших поціновувачів нумізматики своєю деталізацією.
  • Дерево щастя з аметистом – монета-талісман, що додасть власнику сили духу і відваги, та заспокоїть душу й серце. Витончена прикраса, що доповнить Ваш інтер’єр.
  • Скарби тамплієрів – овіяна таємницею, перша та єдина монета лімітованого тиражу. Антикварна технологія обробки монети повністю відображують атмосферу епохи середньовіччя.
  • Сенбернар – пам’ятна монета із зображенням собаки цієї породи прийдеться до смаку всім прихильникам чотирилапих друзів. Чудовий подарунок, прикрашений капсулою з філігранною вставкою, вкритою 24-каратним золотом.
  • Вельзевул – дві унції чистого срібла та таємничості. Чарівна та виразна – монета зацікавить тих, кого приваблює темна сторона буття.

Монети можна придбати у відділеннях Банку в 12 містах України – Дніпрі, Києві, Львові, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Тернополі, Хмельницькому, Черкасах, Вінниці, Новомосковську, Кривому Розі, а також зробити замовлення на сайті.

Поспішайте придбати, монети в обмеженій кількості!

Ці та інші монети можна придбати тут.

 

АТ «АБ «РАДАБАНК» був першим в Україні офіційним постачальником ексклюзивних пам’ятних монет і банківських металів Австралійського монетного двору в місті Перт, продає оригінальні монети Польського монетного двору, а також має партнерські відносини з найбільшими монетними дворами світу. РАДАБАНК є одним із чотирьох офіційних дистриб’юторів НБУ і першим комерційним банком, в якому представлений найширший асортимент пам’ятних монет і сувенірної продукції Національного банку України.

Categories