fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) Оновлені умови користування аеропортовими сервісами з преміальними картками Mastercard від РАДАБАНКу

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Із 1 грудня 2021 року змінюються умови доступу до аеропортових сервісів Mastercard. Для доступу необхідно здійснити транзакції преміальною карткою Mastercard від РАДАБАНКу за 30 + 5 днів до подорожі (вихідні перед вильотом не враховуються) на загальну суму 10 000 гривень.

Для отримання доступу до сервісів з 1 грудня починайте робити транзакції вже з 25 жовтня за такою схемою:

  1. Упродовж 30 днів розраховуйтесь карткою на суму понад 10 000 грн (розрахунки за останні 5 днів, а також оплати у вихідні перед вильотом не враховуються).
  2. День подорожі! Чекайте вильоту у бізнес-залі Masterсard!

Перевірка суми 10 000 грн розпочнеться з 1 грудня 2021 р. 00:01. До цієї дати діятиме перевірка на суму 6000 грн. Для карток рівня Masterсard Corporate умови доступу до сервісів в аеропортах не змінюються. Для держателів нових карток діє welcome-період 37 днів.

Перевірити доступність аеропортових сервісів можна на bilshe.mastercard.ua, у бота-помічника @mastercardukraine, у Facebook або у персонального менеджера РАДАБАНКу.

Пропозиція доступна для преміальних карток: Mastercard Platinum – пакети «Преміум» і «Преміум по-РАДА», та Mastercard World Elite від РАДАБАНКу.

Детально про умови акції – за посиланням mastercard.ua. 

Categories