fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) Осінній карантин: чи готові банки до нового локдауну? – експерт РАДАБАНКу

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Восени ситуація з ростом захворюваності на COVID-19 потроху загострюється, а це означає, що цілком можливе введення суворих обмежень. Минулий локдаун показав, що не всі банки були готові до закриття відділень і переходу в онлайн. Чи готові фінустанови до нового карантину, і що буде з фінансовим ринком України в разі введення нового локдауну розповідає Андрій Грігель, Голова Правління АТ «АБ «РАДАБАНК» спеціально для Maanimo.

З огляду на вже напрацьований досвід в період минулого локдауну, РАДАБАНК в повною мірою підготовлений до можливих «загострень» ситуації з коронавірусом.

З 1 жовтня 2021 року більшість відділень РАДАБАНКу повертаються до звичного режиму роботи, який діяв ще до локдауну, без технічної перерви. Це дозволить Клієнтам безперервно отримувати доступ до послуг безпосередньо у відділеннях. При цьому будуть найвищою мірою дотримані санітарно-епідеміологічні вимоги та масковий режим.

Ще влітку керівництво банку прийняло заходи проти поширення коронавірусу, понад 80% співробітників ГО і відділень РАДАБАНКу пройшли два етапи вакцинації. Захист колективу від COVID-19 надзвичайно важливо для керівництва, оскільки більшість співробітників постійно контактує з Клієнтами. Наша мета – високопрофесійний банк, а для цього важливим є не тільки якість послуг, що надаються, а й відсутність збоїв в роботі персоналу.

Також, як показав минулий локдаун, деякі відділи можуть працювати у віддаленому режимі. Для мінімізації ризику захворювання як співробітників, так і Клієнтів – це оптимальний варіант без серйозних негативних наслідків у роботі банку, який ми вже випробували на практиці.

Що стосується лояльності до Клієнтів. Ми розуміємо складнощі ведення бізнесу в умовах карантину, тому до 30 вересня діє скасування штрафів і пені за прострочку для абсолютно всіх кредитів. І є передумови до подовження скасування штрафів і надалі.

У зв’язку з вище наведеним, ми оптимістично дивимося на подальшу роботу й готові надавати Клієнтам якісні банківські послуги та сервіс.

«За моїми спостереженнями, Україна, як і, втім, весь інший світ вже встигла адаптуватися до нової хвороби, яка, як очікується, буде з нами тепер завжди. І підтвердженням цьому є зростання економічної активності, а також світових цін на сировину. Банківська система України на сьогодні досить сильна, щоб витримувати можливі стресові шоки, що відбилося в результатах стрес-тестування найбільших банків і відсутності необхідності в докапіталізації», – зазначив Андрій Валерійович.

Інші гравці фінансового ринку, які перейшли в регуляторне середовище НБУ, зараз переживають стадію очищення від неякісних учасників, а решта мають запас міцності.

«Так що мені здається, що саме введення локдауну не буде тим фактором, який суттєво позначиться на активності та стабільності фінансового ринку в найближчому майбутньому. Швидше ми можемо говорити про чисто економічні Макрофактори, що визначають кон’юнктуру світових цін на енергоносії, торгові війни та галузеві пріоритети, які визначаються керівництвом країни», – резюмував Андрій Грігель.

За матеріалами Maanimo.

Categories