fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) Прогноз рівня депозитних ставок на 2020 рік від експерта РАДАБАНК

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Український індекс ставок за депозитами фізосіб у гривні на 12 місяців за січень впав з 15,18 % до 14,04% річних. З початку 2019 року регулятор опустив облікову ставку сумарно на 7 відсоткових пунктів – з 18% до 11%.

Як змінюватимуться депозитні ставки найближчим часом, розповідає начальник департаменту з роботи на міжнародних ринках і грошового обігу АТ «АБ «РАДАБАНК» Сергій Гнезділов.

«Ставки за депозитами в січні продовжили знижуватися, вслід за обліковою ставкою НБУ, але свого мінімуму, звичайно ж, ще не досягли. — коментує Сергій. — Вже в лютому ставки за гривнею опустяться ще на 1%. А з серпня 2020 року можуть досягти мінімуму — близько 10% у гривні і 1,5% — у валюті». Альтернативою банківському вкладу Сергій Гнезділов вбачає вкладення в нерухомість, яка може показувати більшу дохідність, ніж депозити.

Вкладники можуть перемістити кошти з депозитів на поточні (карткові) рахунки. Різниця в дохідності цих інструментів поступово нівелюватиметься. Натомість розміщення грошей на картковому рахунку дасть можливість забрати свої гроші в будь-який момент. Незважаючи на те, що можливий непередбачуваний відтік ресурсів, Сергій все зазначає, що залишки на картках практично так само стабільні, як і на депозитах. «Навіть у кризові політичні періоди не спостерігалося сильного відтоку», — пояснив Сергій Гнезділов.

РАДАБАНК  залучатиме клієнтів і конкурентною відсотковою ставкою, і зручністю обслуговування, і додатковими сервісами. Наприклад, обмін валют в RB24 за кращими курсами.

 

АТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК» заснований у 1993 р. і працює на ринку як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. У 2019 р. увійшов до рейтингу «50 провідних банків України». У лютому 2020 р. агентство «Рюрик» підтвердило кредитний рейтинг РАДАБАНК на рівні uaАА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний». РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, що встановлюються НБУ відповідно до законодавства. Станом на 1 січня 2020 р. у 12-ти містах України працює 29 відділень та банк планує розширення мережі. АТ «АБ «РАДАБАНК» в 2019 р. отримав 41,2 млн грн чистого прибутку, що більш ніж у 2 рази більше, ніж за попередній рік

Categories