fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) РАДАБАНК комплексно обслуговує клієнтів — фізичних осіб-підприємців із сфери IT

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

РАДАБАНК пропонує комплексне рішення обслуговування клієнтів — фізичних осіб-підприємців, які займаються у сфері інформаційних технологій.

Клієнти із сфери IT, які відкрить рахунки у РАДАБАНК, зможуть БЕЗКОШТОВНО:

  • здійснювати платежі в системі РАДАБАНК і в інші банки;
  • відкривати та обслуговувати спеціальні рахунки (для отримання виплат).

Крім того, клієнти РАДАБАНК мають можливість безкоштовного:

  • підключення та обслуговування в системі дистанційного обслуговування;
  • SMS-інформування про рух коштів на рахунку;
  • випуску та обслуговування корпоративної платіжної картки;
  • розрахунку карткою в торгівельній мережи по всьому світу;
  • керування своїми ресурсами не виходячи з дому.

«IТ-ринок — одна з небагатьох галузей, яка демонструє впевнений ріст. РАДАБАНК — клієнтоорієнтований банк та має намір активно розвивати напрямок комплексного обслуговування фізичних осіб-підприємців із сфери IT. Наша мета на найближчий період —  збільшувати частку таких клієнтів у портфелі МСБ», — розповідає Олена Гайдун, начальник департаменту корпоративного бізнесу РАДАБАНК. — Одна з головних умов для оформлення IT-пакету у нашому банку — зареєстрований ФОП, КВЕД якого повинен відповідати сфері діяльності. Якщо КВЕД підходить, то необхідно мати лише паспорт та IНН. На оформлення пакета піде менше години», — резюмує Олена.

 

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК» заснований в 1993 р. і працює на ринку як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. У 2019 р. увійшов до рейтингу «50 провідних банків України». У липні 2019 р. агентство «Рюрик» підтвердило кредитний рейтинг РАДАБАНК на рівні uaАА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний». РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, що встановлюються НБУ відповідно до законодавства. Банк представлений у 11-ти містах України і планує розширення мережі.

АТ «АБ «РАДАБАНК» за результатами 9 міс. 2019 р. отримав прибуток майже 33 млн грн., що на 148% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Отриманий прибуток РАДАБАНК планує направити на збільшення статутного капіталу згідно із графіком капіталізації, до розміру, не менш ніж 300 млн. грн., у строк до 11 липня 2020 року.

Categories