fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) РАДАБАНК отримав підтвердження довгострокового кредитного рейтингу

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Національне рейтингове агентство «Рюрік» на засіданні Рейтингового комітету, що відбулося 31 жовтня 2019 р., підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг АТ «АБ «РАДАБАНК» на рівні uaAA інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний».

Для визначення рейтингової оцінки НРА «Рюрік» використовувалося надану АТ «АБ «РАДАБАНК» внутрішню інформацію та квартальну фінансову звітність, а також публічну інформацію та власні бази даних.

Прогноз «стабільний»  вказує на відсутність передумов для зміни рейтингу в найближчій перспективі.

 

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК» заснований в 1993 р. і працює на ринку як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. У 2019 р. увійшов до рейтингу «50 провідних банків України». У жовтні 2019 р. агентство «Рюрик» підтвердило кредитний рейтинг РАДАБАНК на рівні uaАА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний». РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, що встановлюються НБУ відповідно до законодавства. Банк представлений у 11-ти містах України і планує розширення мережі.

АТ «АБ «РАДАБАНК» за результатами 9 міс. 2019 р. отримав прибуток майже 33 млн грн., що на 148% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Отриманий прибуток РАДАБАНК планує направити на збільшення статутного капіталу згідно із графіком капіталізації, до розміру, не менш ніж 300 млн. грн., у строк до 11 липня 2020 року.

Categories