fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) РАДАБАНК партнер показу “Ген-код: Берегиня” на Junior Fashion Week в Києві

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

22.10.21 розпочнеться Junior Fashion Week в Києві. А відкриє цю модну подію показ автентичних українських строїв “Ген-код: Берегиня”, партнером якого виступає АТ «АБ «РАДАБАНК» у особі Марини Ярманової, заступника начальника Київської дирекції з розвитку VIP-бізнесу.

«Жінка-Берегиня – це наче частина ген-коду, що викарбувана в українській свідомості та підсвідомості віками, в українській землі закладена і передається дивним чином з покоління в покоління, як не намагались це знищити. І ці глибинні генні цінності, як і таємниці вишиванок, ми маємо навчитись не лише одягати у свята або як модну прикрасу, ми маємо навчитись одягати їх на свою душу.» – пишуть організатори показу “Ген-код: Берегиня”.

Запрошуємо на показ, у якому буде представлено 25 оригінальних українських строїв, що вдягали жінки в 25 регіонах України 100 – 200 років тому.

Квитки на захід можна придбати за посиланням.

Детальніше про проєкт тут.

Categories