fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) РАДАБАНК пропонує монету «Зимове диво»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Разом з приходом справжньої зими РАДАБАНК пропонує придбати срібну монету в кулі зі снігопадом «Зимове диво».

Монета «Зимове диво» продовжує серію монет, поміщених у кульку з атмосферою різних пір року. З приходом зими саме час придбати  таку монету! Створена в Австрії куля наповнена прозорою альпійською водою і снігопадом. У ньому розмістилась срібна монета із зображенням пари, що гуляє у зимовому парку з малюком та собакою.

Дивовижна срібна монета про чарівну пору року, монета для тих, хто бажає бути разом під час метелиці та хуртовини.

 

АТ «АБ «РАДАБАНК» був першим в Україні офіційним постачальником ексклюзивних пам’ятних монет і банківських металів Австралійського монетного двору в місті Перт, продає оригінальні монети Польського монетного двору, а також має партнерські відносини з найбільшими монетними дворами світу. РАДАБАНК увійшов до трійки офіційних дистриб’юторів НБУ і є першим комерційним банком, в якому представлений найширший асортимент пам’ятних монет і сувенірної продукції Національного банку України. Сьогодні купити монети можна в відділеннях Банку в 12 містах України — Дніпрі, Києві, Львові, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Тернополі, Хмельницькому, Черкасах, Вінниці, Новомосковську, Кривому Розі, а також зробити замовлення  на сайті

Categories