fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) РАДАБАНК проводить валютні операції без обмежень!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

РАДАБАНК турбується про своїх клієнтів та надає можливість клієнтам отримання своїх депозитів, грошових переказів у тій валюті, в якій вони були оформлені. Також у РАДАБАНК можна безперешкодно придбати долари США і євро.

Перевага надається тим клієнтам, які провели обмін валюти через RB24.

 

АТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК» заснований у 1993 р. і працює на ринку як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. У 2019 р. увійшов до рейтингу «50 провідних банків України». У лютому 2020 р. агентство «Рюрик» підтвердило кредитний рейтинг РАДАБАНК на рівні uaАА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний». РАДАБАНК виконує усі економічні нормативи, встановлені НБУ згідно з законодавством. Загальний обсяг активів АТ «АБ «РАДАБАНК» станом на 23 березня 2020 р. за даними регулярної статистичної звітності НБУ виріс на 337 млн ​​грн. порівняно з 1 січня 2020 р. за попередніми непідтвердженими аудитом даними і досяг 2,2 млрд. грн, а залишки на рахунках юридичних і фізичних осіб збільшились на 211, 7 млн. грн.

Categories