fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) РАДАБАНК відкрив нове відділення у Києві!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

РАДАБАНК дотримується своєї стратегії розвитку та незважаючи на макроекономічну нестабільність та валютні коливання продовжує розширення мережі. І от 17 червня 2020 р. РАДАБАНК відкрив нове просторе відділення у Києві на вул. Тимошенка, 21.

Місто відкриття вибрано не випадково, адже працюючі відділення РАДАБАНКУ мають хороші фінансові показники та з відкриттям відділення в Оболонському районі Києва РАДАБАНК стане ще ближчим до своїх клієнтів.

Урочисте відкриття відділення відбулося за участі керівництва та клієнтів Банку.

«РАДАБАНК розглядає свою присутність в Україні як довгострокову і стратегічну, тому інвестує у відкриття нових відділень. Для нас дуже важливо надавати якісний сервіс нашим клієнтам, саме тому ми приділяємо підвищену увагу зручності, місцерозташуванню і ергономічності відділень та індивідуальному підходу до кожного клієнта», — зазначив Юрій Бабаєв, заступник  голови Правління РАДАБАНКУ.

Нове відділення надає повний комплекс банківських послуг для бізнесу, приватних осіб та VIP-клієнтів: тут можна отримати не лише якісне розрахунково-касове обслуговування, а й оформити кредит для  бізнесу та фізичних осіб та розмістити депозит. Також є окрема зона для обслуговування VIP-клієнтів. Крім того, у новому відділенні обладнано депозитарій на 252 депозитні скриньки. Ця інформація стане в нагоді тим, хто вже планує свою літню відпустку та хоче залишити свої цінності у надійному місці.

Світле та просторе приміщення з найсучаснішою технікою, універсальні фахівці і зручна система самообслуговування — таке нове відділення  РАДАБАНКУ. Воно орієнтоване на індивідуальний підхід до клієнтів у питанні обслуговування бізнесу і приватних осіб.

Крім усього іншого, клієнтам РАДАБАНКУ доступний мобільний додаток RB24, підключитись до якого легко — варто лише відвідати відділення та оформити картку. З RB24  Ви цілодобово зможете здійснювати швидкі перекази з картки на картку будь-якого українського Банку, поповнювати мобільний телефон, сплачувати комунальні послуги, навіть оформити депозит та проводити багато інших операцій.

У новому відділенні також встановлено цілодобовий банкомат.

Відділення обслуговуватиме клієнтів за наступним графіком: понеділок-п’ятниця — 09.00-18.00 (каса — до 17.45), маючи лише технологічну перерву з 12.30 до 13.30 на час карантинних обмежень.

Раді запросити у гості у наше нове відділення. Також ми можемо знайомитися у телефонному режимі за номерами відділення +38 (044) 237 79 12 та 237 79 13.

Це вже четверте відділення РАДАБАНКУ у Києві та 22-ге повнофункціональне в Україні.

 

АТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК» заснований у 1993 р. і працює на ринку як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, що встановлюються НБУ відповідно до законодавства. Чистий прибуток банку за підсумками 2019 року склав 41,2 млн грн, що понад в 2 рази перевищує аналогічний показник минулого року. У квітні 2020 р. агентство «Рюрик» підтвердило кредитний рейтинг РАДАБАНК на рівні uaАА.

Categories