fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) РАДАБАНК відкрив ще одне відділення у Харкові

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Урочисте відкриття нового відділення РАДАБАНКУ відбулося у Харкові 16 квітня 2021 року. Харківське відділення №37 обслуговуватиме клієнтів за адресою: вул. Греківська, 1.

Основними напрямками роботи відділення є обслуговування рахунків компаній, а також у відділенні можна отримати весь спектр інших банківських послуг: оформити кредити та депозити, скористатися послугою з обміну валют, оплатити комунальні платежі тощо.

«Незважаючи на розвиток діджитальних каналів роботи з клієнтами, банківське обслуговування у відділеннях є значущою частиною нашої діяльності. Ми  створюємо для наших співробітників та клієнтів такі умови, у яких приємно працювати й приємно отримувати послуги. Ми дотримуємося усіх карантинних норм та протиепідеміологічних рекомендацій», — розповів Голова правління АТ «АБ «РАДАБАНК» Андрій Грігель.

Це вже друге відділення РАДАБАНКУ у Харкові та 31-е по всій Україні.

Відділення №37 РАДАБАНКУ працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, час роботи каси — з 9.00 до 17.45, технологічна перерва з 12.30 до 13.30; субота та неділя — вихідні дні.

АТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК« РАДАБАНК» заснований у 1993 році і працює на ринку як універсальний банк. Стратегія РАДАБАНКУ спрямована на розвиток бізнесу з урахуванням зовнішніх змін, споживчих звичок і попиту. РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, встановлені НБУ згідно з законодавством.

АТ «АБ «РАДАБАНК» отримав  27,7 млн грн чистого прибутку* за результатами роботи у 2020 році.  При цьому загальний обсяг активів АТ «АБ «РАДАБАНК» зріс за рік більш ніж у півтора рази та досяг на 1 січня 2021 р. майже 2,9 млрд. грн. Портфель кредитів, наданих юридичним та фізичним особам досяг майже 1,3 млрд грн., що на 17% більше порівняно з аналогічною датою минулого року.

АТ «АБ «РАДАБАНК» співпрацює з Пенсійним фондом України з 2012 року як уповноважений банк, через який здійснюється виплата пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги, а з 2018 року — як уповноважений банк України, через який здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та  заробітної плати працівникам бюджетних установ.

РАДАБАНК отримав перемогу в конкурсі Казначейства та входить у число шести банків, які залучатимуться до видачі готівки за чеками органів ДКСУ на 2021-2023 роки.

АТ «АБ «РАДАБАНК»  приєднався до державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», що передбачає спрощення доступу підприємств малого та середнього бізнесу до банківського кредитування.

АТ «АБ «РАДАБАНК» регулярно отримує підтвердження довгострокового кредитного рейтингу Банку на рівні uaAA інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний».

Банк входить у ТОП-20 digital-банків України за версією журналу Banker.ua, а у березні 2021 р. увійшов у ТОП-3 номінації «Аграрний банк» рейтингу журналу БІЗНЕС.

*За попередніми неаудійованими даними

Categories