fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) РАДАБАНК виділив грант на модернізацію STL-Центру в Дніпрі

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

РАДАБАНК бере участь у благодійності та підтримує освітні проєкти, оскільки для нас є важливою соціальна відповідальність. Давати людям впевненість та робити їх життя комфортнішим, допомагати реалізувати їх прагнення та мрії – це місія й важлива роль Банку. Діти та молодь – наше майбутнє, у яке варто робити вагомі внески вже сьогодні. РАДАБАНК допомагає створювати суспільство, в якому кожна особистість буде відповідальною, фінансово грамотною та високо мотивованою.

Вже довгі роки РАДАБАНК підтримує дружні партнерські відносини з STL-Центром у м. Дніпро. Зацікавленість у становленні покоління успішних лідерів і відповідальне відношення до виховання сучасної молоді посприяло участі Банку в реалізації проєкту реконструкції та модернізації Центру. Грант від РАДАБАНКУ на оновлення STL-Центру в КДЦ «Менора» – це внесок у майбутнє сучасних дітей та підлітків.

АТ «АБ «РАДАБАНК» – Працюємо для Вас з 1993 року.

 

Благодійна організація «БФ «Шиурей Тора Любавич» (STL) – лідер неформального вивчення єврейських традицій в Україні та за її межами. Фонд був створений у 2002 році та поєднує у собі 6 освітніх проєктів для дітей та молоді. Організація налічує вже більш ніж 1000 студентів.

РАДАБАНК приймає участь у заходах з фінансової грамотності дітей та молоді. У січні 2020 р. вперше виступив інформаційним партнером студентського гранту на навчання в рамках соціального проєкту «Scholarship в Україні». У 2021 році відбувся вже 3-й конкурс поспіль, який підтримав РАДАБАНК.

РАДАБАНК співпрацює з Університетом митної справи та фінансів. Зокрема у червні 2021 року РАДАБАНК, як постійний партнер Університету в заходах впровадження фінансової грамотності, долучився до відкриття експозиції «Валюти та монети країн світу» в будівлі фінансового факультету.

РАДАБАНК приймає участь у благодійних заходах. Зокрема в червні 2021 р. пройшов благодійний вечор авторської поезії Олени Острініної, начальника департаменту приватного бізнесу АТ «АБ «РАДАБАНК», метою якого був збір коштів на користь підопічної Благодійного Фонду «Kiddo».

Categories