fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) РАДАБАНК взяв участь в експозиції виставки «АГРО-2021»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

З 8 по 11 червня в Києві відбулася 33-я Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2021» та IV Агрополітічний форум, присвячений 2-м ключовим темам – земельній реформі та інструментам фінансування аграріїв.

У виставці взяли участь більше 1000 компаній з усіх куточків країни. Учасники продемонстрували найновіші галузеві досягнення та інноваційні рішення, сучасну сільськогосподарську техніку та устаткування на АГРО-2021. Подивитися на довгоочікувані аграрні новинки впродовж 4-х днів прийшло понад 90 тисяч відвідувачів.

РАДАБАНК, як один з лідерів банківського ринку в номінації «Аграрний банк» за версією журналу БІЗНЕС, також долучився до заходу та презентував найвигідніші пропозиції для агропромислового комплексу.

Окрім основних можливостей для Бізнесу, таких як:

Особливу увагу було приділено програмі фінансування аграріїв, яка розроблена з урахуванням потреб Клієнтів даної сфери.

  1. Кредити на поповнення обігових коштів (рефінансування кредиту в іншому банку), що дозволяє підприємству отримати необхідні кошти для закупівлі або ремонту основних засобів, придбання товарів, оплати послуг, погашення кредиторської заборгованості перед постачальниками та інше;
  2. Кредит на придбання нової сільськогосподарської техніки, устаткування транспорту для ведення більш ефективної господарської діяльності;
  3. Кредитування агропромислового комплексу в рамках програми «Підтримка аграріїв шляхом здешевлення кредитів»;
  4. Кредит під заставу зерна (на елеваторі), що дає можливість сільгоспвиробнику отримати оборотні кошти для здійснення господарської діяльності та утримувати врожай для продажу в період вищих цін на продукцію;
  5. Авалювання товарного векселя – отримання товару чи послуги без відволікання необхідних обігових коштів до моменту реалізації продукції та отримання власних коштів для розрахунку з постачальником.

Докладніше про фінансування агропромислового комплексу тут.

Потрібна консультація? Залишайте заявку та отримуйте детальні відповіді на свої питання у будь-який зручний спосіб:

  • За телефоном,
  • Замовляйте відео-консультацію,
  • Або запросіть менеджера до Вашого офісу.

Categories