fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) РАДАБАНК ознайомив дітей з роботою банку на зміні дитячого табору «Місто професій»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Начальник Департаменту приватного бізнесу РАДАБАНК Олена Острініна відвідала дитячий табір сімейного клубу Hello Baby у Дніпрі, у якому цими днями проходить тиждень «Міста професій».

Під час візиту Олена розповідала дітям 8-12-ти років, що таке банк, як він працює та на які предмети школі треба звернути увагу, щоб у майбутньому стати банкіром. Діти із задоволенням пограли у фінансові ігри, взяли участь у вікторинах  та отримали заслужену нагороду — сертифікати  про проходження курсу юного банкіра.

РАДАБАНК заснований у 1993 р. і працює на ринку як універсальний банк. РАДАБАНК надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам.

Банк підтримує заходи з проведення фінансової грамотності населення, дітей і молоді зокрема. Так, РАДАБАНК брав участь в святі «Місто професій», який проходив 31 серпня — 1 вересня 2019 р. у м Дніпро, де на дитячому рівні знайомив юних відвідувачів з банківськими професіями, а також допомагав дітям визначитися, чим вони будуть займатися, коли виростуть, щоб в майбутньому мати роботу за спеціальністю та до душі.

У січні 2020 р. РАДАБАНК виступив інформаційним партнером студентського гранту на навчання в рамках соціального проекту «Scholarship в Україні», у березні взяв участь у Тижні кар’єри Дніпровського Державного аграрно-економічного університету (ДДАЕУ), що проводить заклад, а в травні — у вебінарі «Тенденції кредитування 2020».на запрошення  Media Scientific HUB.

Categories