fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) РАДАБАНК здешевить кредити аграріям

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

РАДАБАНК підписав Меморандум про загальні засади співробітництва з Міністерством економіки, торгівлі та сільського господарства України для реалізації державної програми підтримки сільськогосподарських товаровиробників.

Підписання Меморандуму — спільний крок Банку та держави зробити кредитні кошти більш доступними для українських сільгосппідприємств для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання.

«Співпраця в рамках державної програми дасть можливість аграріям заробляти більше, бо вони зможуть купувати сучасне обладнання дешевше», — зазначає Олена Гайдун, начальник Департаменту корпоративного бізнесу АТ «АБ «РАДАБАНК». — Програма працює наступним чином: представники аграрного сектору беруть кредит у нашому Банку на придбання техніки чи обладнання, а держава компенсує значну частину його вартості. Тому кредит стає більш доступним та вигідним обом сторонам. Ми зацікавлені у стабільності та успішній роботі наших партнерів і робимо все для того, аби вони  отримували першокласний сервіс та зручну комунікацію», — додала Олена Гайдун.

 

АТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК» заснований у 1993 р. і працює на ринку як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. Клієнти корпоративного бізнесу займають у кредитному портфелі РАДАБАНКА 93%. У 2019 р. РАДАБАНК увійшов до рейтингу «50 провідних банків України». РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, що встановлюються НБУ відповідно до законодавства. У квітні 2020 р. агентство «Рюрик» підтвердило кредитний рейтинг РАДАБАНК на рівні uaАА. Сьогодні працює 29 відділень РАДАБАНКУ у 12-ти містах України. Протягом 2020 року Банк планує розширення мережі, зокрема у Дніпрі та Києві.

Categories