fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) RADAcard від РАДАБАНК увійшла у ТОП-10 кращих пластикових карток Mass Mastercard

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Згідно з дослідженнями порталу Prostobank за умовами видачі пластикових карток Mass Mastercard, картка RADAcard від РАДАБАНК увійшла у ТОП-10 кращих станом на 4 жовтня 2019 р.

RADAcard — універсальна банківська картка, що поєднує у собі усі функції, необхідні сучасній людині. Ви можете використовувати її для розрахунків, накопичення і примноження грошових коштів, як кредитну картку і картку для подорожей завдяки пільговим умовам поповнення та зняття готівкових коштів.

«Картки середнього класу є наймасовішим сегментом на ринку платіжних карток України, — розповідає Дмитро Лаврушин, начальник управління розробки продуктів роздрібного і малого бізнесу РАДАБАНК. — Їхній спектр використання дуже широкий: це картки для цільових зарахувань (заробітна плата, соціальні виплати), особисті дебетні картки, кредитні картки. Залежно від того, як використовуються картки середнього класу, різняться і тарифи. У зв’язку з високою конкуренцією на ринку платіжних карто багато банків стараються знижувати вартість випуску карток, заробляючи на супутніх послугах», — резюмує Дмитро.

 

За матеріалами Prostobank

https://www.prostobank.ua/plastikovye_karty/stati/v_kakom_banke_vygodnee_oformit_plastikovuyu_kartu_srednego_klassa_v_grivne_na_11_10_2019

Categories