fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) RB24: повний спектр банківських операцій у Вашому мобільному

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Шановні клієнти! РАДАБАНК працює у звичайному режимі та нагадує про можливість здійснення багатьох банківських операцій дистанційно, через свій онлайн-сервіс — RB24. Ви маєте багато переваг, бо RB24 працює цілодобово. Це означає, що усі картки, рахунки, депозити, кредити та виписки за ними доступні Вам у будь-який час доби, тому Ви можете:

  1. Здійснювати комунальні та всі інші необхідні платежі, не виходячи з дому.
  2. Керувати своїми картками — блокувати чи розблоковувати, встановлювати ліміти, тощо.
  3. Відкривати віртуальну картку у валюті на Ваш вибір — гривні, доларах США чи євро.
  4. Здійснювати перекази коштів між картками та рахунками будь-яких українських банків.
  5. Обмінювати валюту. Принагідно нагадуємо, що курс обміну через RB24 більш привабливий, ніж у відділеннях.

Також враховуючи рекомендації Всесвітньої організації здоров’я та Міністерства охорони здоров’я України, а також досвід інших країн світу, пропонуємо застосовувати заходи, які дозволять убезпечити себе під час операцій з готівкою та нагадуємо про необхідність дотримання таких правил:

  • ретельно мийте руки після застосування банкнот та монет, особливо перед вживанням їжі;
  • не торкайтеся обличчя (очей, носа, рота) після контакту з банкнотами та монетами;
  • дезінфікуйте платіжні картки, мобільні пристрої, ручки, за допомогою яких можуть проставлятися підписи на квитанціях, платіжних документах;
  • користуйтеся у транспорті безготівковою оплатою за допомогою платіжної або транспортної картки;
  • замовляйте і оплачуйте продукти та товари онлайн.

Як стало відомо, з метою зменшення ризиків поширення коронавірусу готівка, яку Національний банк України отримуватиме від банків, спочатку зберігатиметься у окремому сховищі впродовж  щонайменше 14 днів. Цей термін значно перевищує період виживання коронавірусу на поверхнях (від кількох годин до кількох діб згідно з наявними даними).

Лише після цього періоду зберігання здійснюватиметься обробка банкнот за допомогою спеціалізованих високошвидкісних машин. Банкноти, придатні для повернення у обіг, упаковуватимуться в пачки та термоусадкову плівку. На цьому етапі пачки банкнот у термоусадковій печі піддаються температурному шоку (160 градусів за Цельсієм), що теж сприятиме боротьбі із вірусом.

Categories