fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) Ріст кредитування: до чого готуватися бізнесу і населенню — експерт РАДАБАНК

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

В НБУ повідомили, що українські банки планують збільшити кредитування бізнесу і населення протягом 2020 року. Які фактори цьому сприятимуть, на що буде зроблено наголос — на кредитуванні бізнесу чи фізосіб, як зміняться критерії банків у відношенні до позичальників, а також як фінзаклади вирішуватимуть проблему з кредитування бізнесу наступного року, розповідає Дмитро СЕМЕНОВ, начальник відділу розробки продуктів корпоративного бізнесу АТ «АБ «РАДАБАНК»:

Дмитро Семенов зазначив, що на збільшення обсягів кредитування бізнесу і населення впливатимуть наступні фактори:

— покращення споживчого попиту населення;

— зменшення інфляції, оживлення економічного зростання та ріст обсягів виробництва;

— прогнозоване зменшення облікової ставки НБУ і, як наслідок, зниження ставок за кредитування.

«Кожний банк намагається диверсифікувати кредитний портфель та знайти рівновагу між дохідністю кредитування та ризиками, — продовжує Дмитро Семенов. — Кредитні портфелі бізнес-клієнтів і приватних універсальних банків пропорційно збільшуватимуться і залежатимуть від макроекономічних показників. Ріст економіки, зниження процентних ставок, збільшення реальних зарплат сприятимуть збільшенню портфелів. Також буде збільшено частку кредитів, виданих клієнтам малого і мікробізнесу», — резюмує Дмитро.

 

За матеріалами Maanimo

https://maanimo.com/exclusive/143003-kredity-2020-opros-bankov

Categories