fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) Ще два відділення РАДАБАНКУ — у Дніпрі та Львові — повернулися до звичайного режиму роботи

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Відділення РАДАБАНК № 17 у м. Дніпро (просп. Поля, 46) та №25 у місті Львів (вул. Пасічна, 33) з 18 травня повернулися до звичайного режиму роботи — з 9.00 до 18.00 (каса — до 17.45). Для безпеки клієнтів діє технологічна перерва з 12.30 до 13.30, під час якої проводиться дезінфекція та провітрювання приміщень.

Фінансові послуги в усіх відділеннях доступні в повному обсязі й Ви можете отримати усі необхідні послуги: оформити кредит та платіжні картки, розмістити депозит, здійснити платежі та перекази.

АТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК» заснований у 1993 р. і працює на ринку як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. У 2019 р. увійшов до рейтингу «50 провідних банків України». РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, що встановлюються НБУ відповідно до законодавства. У квітні 2020 р. агентство «Рюрик» підтвердило кредитний рейтинг РАДАБАНК на рівні uaАА Станом на 1 січня 2020 р. працює 29 відділень РАДАБАНКУ у 12-ти містах України. У 2020 році планується розширення мережі.

Categories