fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) Срібна монета «2020 Рік Миші» — уже у відділенні РАДАБАНК

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Срібна кольорова монета 1 унція у футляре «2020 Рік Миші» — уже у відділеннях РАДАБАНК.

На реверсі парочка мишенят готується створити стратегічні запаси кукурудзи. Китайський ієрогліф «миша» і надпис англійсько. «Миша 2020» також присутні у дизайні. Там же у відзначено і фірмовий знак «P» Пертського монетного двору. На аверсі монети зображено профіль Королеви Єлизавети II, грошовий номінал та рік випуску 2020.

Монета представлена у презентаційному чорному футлярі-вітрині, має яскраву ілюстровану коробку і супроводжується номерним сертифікатом справжності.

Виберіть свій талісман на 2020 рік! Чекаємо Вас у наших відділеннях!

 

АТ «АБ «РАДАБАНК» був першим в Україні офіційним постачальником ексклюзивних пам’ятних монет і банківських металів Австралійського монетного двору в місті Перт, продає оригінальні монети Польського монетного двору, а також має партнерські відносини з найбільшими монетними дворами світу. РАДАБАНК увійшов до трійки офіційних дистриб’юторів НБУ і є першим комерційним банком, в якому представлений найширший асортимент пам’ятних монет і сувенірної продукції Національного банку України. Сьогодні купити монети можна в відділеннях Банку в 12 містах України — Дніпрі, Києві, Львові, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Тернополі, Хмельницькому, Черкасах, Вінниці, Новомосковську, Кривому Розі, а також зробити замовлення  на сайті

Categories