fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) Срібну монету «Мишенятко» можна придбати у відділеннях РАДАБАНК

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Срібну монету в футляре Мишенятко можна придбати у відділеннях РАДАБАНК

На реверсі монети зображено кольорове мишенятко, яке їсть сир на гарно запакованому подарунку. Китайський символ «Миша», напис «Рік Миші» і знак «P» Пертського монетного двора також включено у дизайн. На аверсі монети зображено профіль Королеви Єлизавети II, а також грошовий номінал.

Монета розміщена у класичному футлярі-вітрині з прозорою кришкою. Крім того, монета запакована в ілюстровану коробку та супроводжується номерним сертифікатом справжності.

Монета з символом року, що приходить — кращий подарунок! Чекаємо Вас у наших відділеннях!

 

АТ «АБ «РАДАБАНК» був першим в Україні офіційним постачальником ексклюзивних пам’ятних монет і банківських металів Австралійського монетного двору в місті Перт, продає оригінальні монети Польського монетного двору, а також має партнерські відносини з найбільшими монетними дворами світу. РАДАБАНК увійшов до трійки офіційних дистриб’юторів НБУ і є першим комерційним банком, в якому представлений найширший асортимент пам’ятних монет і сувенірної продукції Національного банку України. Сьогодні купити монети можна в відділеннях Банку в 12 містах України — Дніпрі, Києві, Львові, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Тернополі, Хмельницькому, Черкасах, Вінниці, Новомосковську, Кривому Розі, а також зробити замовлення  на сайті

Categories