fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) Вклад у РАДАБАНКУ «Ось Вам!!! на строк» — у ТОП-10 депозитів у євро

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Вклад «Ось Вам!!! на строк»  — у ТОП-10 вигідних вкладів у євро строком на 3 місяці серед 30 найбільших українських банків, за результатами дослідження аналітиків сайту Prostobank.ua. У дослідження взяли участь усі депозити, з будь-якою виплатою процентів і незалежно від можливості поповнення чи часткового зняття з вкладу.

Нагадуємо Вам, що розмістити кошти на депозит можна не виходячи з дома, користуючись дистанційним каналом обслуговування RB24.

 

RB24 — це можливість здійснювати банківські операції з комп’ютера, смартфона або планшета в будь-який час і в будь-якому місці. З RB24 Ви можете здійснювати майже усі банківські операції: бачити свої рахунки, депозити, кредити, додаткові картки та управляти своїми картками — блокувати, розблоковувати, встановлювати ліміти. Ви можете отримувати виписки за своїми картками, рахунками, депозитами та кредитами; здійснювати перекази коштів між своїми картками та рахунками; переводити кошти зі своїх карток та рахунків на картки та рахунки інших клієнтів Банку; оплачувати рахунки за житло, воду, тепло, електроенергію, телефонний зв’язок, виконувати інші комунальні платежі; оплачувати доступ до інтернету, кабельного та супутникового телебачення; поповнювати рахунки абонентів мобільного зв’язку; здійснювати валютообмінні операції (купівля валюти) та багато інших операцій.

Categories