fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) Яким буде курс обміну готівкового долара і євро у грудні -2019? — експерт РАДАБАНК

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Листопад продовжив нетипову ревальваційну курсову динаміку, зумовлену сприятливим балансом валютної пропозиції та попиту. Сергій Гнезділов, начальник департаменту по роботі на міжнародних ринках а грошового обігу РАДАБАНК розповідає, яким буде валютний курс у грудні 2019 р.:

«Я думаю, що курс у районе 24,00 — мінімальне значення курсу. Ставка по гривневих ОВДП уже знизилась нижче 13% і хоча ми бачимо, що великий попит був навіть по 12,33%, це не повинно бути стимулом до подальшого падіння курсу долара.

У грудні 2019 року НБУ знизить облікову ставку на 0,5-1,0%, знизивши автоматично процентні ставки на ринку, у тому числі і на ринку цінних паперів внутрішньої позики.

Тому насправді важливо знайти точку рівноваги, при якій попит та пропозиція рівні, а НБУ просто згладжує ситуативні моменти, а не щодня по плану поповнює резерви. Тому прогноз на грудень буде наступним: долар 23,90-24,60, євро 26,20-27,00».

 

За матеріалами Prostobank

https://www.prostobank.ua/finansovyy_gid/investitsii/stati/kakim_budet_kurs_obmena_nalichnogo_dollara_i_evro_v_dekabre_2019_

Categories