fbpx
ContactCenter@radabank.com.ua
ContactCenter@radabank.com.ua

(Українська) Зустрічайте новинки Монетного двору Майєра у РАДАБАНКу

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

У РАДАБАНКу велике поповнення. Найближчим часом будемо знайомити Вас з усіма чудовими новинками монетних дворів світу, що надійшли до нас.

А сьогодні представляємо до Вашої уваги мініатюрні та витончені золоті монети, вагою усього лише 0,5 грамів від Монетного двору Майєра. Серію «Маленькі скарби» доповнили підкова та якір.

Монета унікальної форми у вигляді стилізованої золотої підкови стане талісманом, що принесе власнику щастя та удачу. Підкова вагою лише 0,5 грамів має неймовірний для подібних монет розмір 11 мм.

Золотий якір, створений з пів грама золота особливий та чарівний. Для моряків – це символ вдачі та безпеки. А для тих, чия професія не пов’язана з морем, якір може стати талісманом, що символізує стабільність та надає сучасній людині впевненість у завтрашньому дні.

Нагадуємо Вам, що у РАДАБАНКу Ви також можете придбати чарівний літачок з серії «Маленькі скарби» та започаткувати створення своєї особистої колекції золотих талісманів.

Монети можна придбати у відділеннях Банку в 12 містах України – Дніпрі, Києві, Львові, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Тернополі, Хмельницькому, Черкасах, Вінниці, Новомосковську, Кривому Розі, а також зробити замовлення на сайті.

Поспішайте, монети в обмеженій кількості!

Ці та інші монети можна придбати тут.

Categories