Еквайринг

  

Еквайринг - прийом до оплати платіжних карт в якості засобу оплати товару, робіт, послуг. Здійснюється уповноваженим банком-еквайєром шляхом установки на підприємствах торгівлі (послуг) платіжних терміналів (POS-терміналів).

 

На даний момент у світі існує понад 18 мільйонів підприємств торгівлі та обслуговування, де є можливість сплатити покупки за допомогою платіжних карт.

З кожним роком все більше людей воліють оплачувати товари і послуги банківськими картами, оскільки це не тільки зручно - не потрібно носити з собою готівку, але й вигідно, тому найчастіше при оплаті картами різних платіжних систем можна отримувати знижки. Для торгового підприємства забезпечення приймання платіжних карток, також має ряд переваг - залучення нових клієнтів, збільшення оборотів і середнього чека, збільшення швидкості обслуговування клієнтів і зменшення черг, а також скорочення витрат на інкасацію.

Ви - власник підприємства торгово-сервісній мережі? Ми допоможемо Вам збільшити виручку Вашого підприємства та розширити коло Ваших клієнтів! Використовуйте торговий еквайринг від РАДАБАНК, з яким Ваше підприємство зможе приймати до оплати за товари та послуги платіжні картки VISA та MasterCard.

Торговий еквайринг зробить потенційними клієнтами Ваших торгових точок всіх держателі платіжних карток міжнародних платіжних систем VISA International і MasterCard. Часто клієнти не мають достатньої суми готівкою, маючи при собі платіжну карту. Тепер такі клієнти зможуть зробити покупку у Вашій точці реалізації.

 Послугу торговельного еквайрингу РАДАБАНК надає на наступних умовах:

Послуга Тариф ПДВ Ціна Термін оплати Примітки
1 Комісія, що стягується Банком при оплаті операцій за допомогою платіжного терміналу у Клієнта (торговця) 2,5 % від суми операції Без ПДВ 2,5 % від суми операції В день здійснення операції За одну операцію
2. Комісія, що стягується Банком за розрахунково-касове обслуговування безготівкових розрахунків (абонентська плата)
2.1

  • обіг по терміналу 50 000 грн. та більше

Входить у вартість комісії, що стягується Банком при оплаті операцій за допомогою платіжного терміналу у Клієнта (торговця) - Входить у вартість комісії, що стягується Банком при оплаті операцій за допомогою платіжного терміналу у Клієнта (торговця) - -
2.2

  • обіг по терміналу менший ніж 50 000 грн. 

500 грн. Без ПДВ 500 грн. Щомісяця -

 

Тарифи на банківські послуги з торговельного еквайрингу                                                                                                              

 

Контакти для детальної інформації

Комісія, що стягується Банком за розрахунково-касове обслуговування безготівкових розрахунків
Наверх