Еквайринг

  

Еквайринг - прийом до оплати платіжних карт в якості засобу оплати товару, робіт, послуг. Здійснюється уповноваженим банком-еквайєром шляхом установки на підприємствах торгівлі (послуг) платіжних терміналів (POS-терміналів).

 

На даний момент у світі існує понад 18 мільйонів підприємств торгівлі та обслуговування, де є можливість сплатити покупки за допомогою платіжних карт.

З кожним роком все більше людей воліють оплачувати товари і послуги банківськими картами, оскільки це не тільки зручно - не потрібно носити з собою готівку, але й вигідно, тому найчастіше при оплаті картами різних платіжних систем можна отримувати знижки. Для торгового підприємства забезпечення приймання платіжних карток, також має ряд переваг - залучення нових клієнтів, збільшення оборотів і середнього чека, збільшення швидкості обслуговування клієнтів і зменшення черг, а також скорочення витрат на інкасацію.

Ви - власник підприємства торгово-сервісній мережі? Ми допоможемо Вам збільшити виручку Вашого підприємства та розширити коло Ваших клієнтів! Використовуйте торговий еквайринг від РАДАБАНК, з яким Ваше підприємство зможе приймати до оплати за товари та послуги платіжні картки міжнародних платіжних систем VISA і MasterCard та національної платіжної системи «ПРОСТІР».

Торговий еквайринг зробить потенційними клієнтами Ваших торгових точок всіх держателі платіжних карток міжнародних платіжних систем VISA International і MasterCard та національної платіжної системи «ПРОСТІР». Часто клієнти не мають достатньої суми готівкою, маючи при собі платіжну карту. Тепер такі клієнти зможуть зробити покупку у Вашій точці реалізації.

 

Тарифи на банківські послуги з торговельного еквайрингу                                                                                                              

 

Контакти для детальної інформації

Комісія, що стягується Банком за розрахунково-касове обслуговування безготівкових розрахунків
Наверх