fbpx

Елітні картки

Пакети преміальних послуг

Департамент приватного бізнесу РАДАБАНК – Ваша команда професіоналів, які знають потреби своїх Клієнтів та поважають їх час. Ми цінуємо кожного Клієнта та впевнено будуємо довгострокові відносини, надаючи відмінний сервіс, максимальний комфорт, гарантований захист збережень та оптимальні рішення, які, в першу чергу, засновані на принципах індивідуального підходу в банківському VIP-обслуговуванні.

Карти класу VIP

Преміальні пропозиції

Карта Mastercard Platinum

Пакет «Преміум» та карта Mastercard Platinum Chip PayPass

Mastercard Platinum – карта преміум-класу, яка забезпечить елітний сервіс та унікальні привілеї для тих, хто цінує комфорт та час.

Карта Mastercard World Elite

Пакет «Еліт» та карта Mastercard World Elite PayPass

Mastercard World Elite – картка для найвибагливіших Клієнтів, які віддають перевагу першокласному обслуговуванню та комфорту в будь-якому куточку планети та знають ціну часу. Пакет, що включає повний спектр банківських послуг та велике різноманіття додаткових сервісів, доступних по всьому світі – це Ваша перепустка в світ комфорту, який не залишає Вас ні на мить.

Консультація VIP-менеджера

Якщо Вас цікавлять будь-які питання, пов'язані з VIP-банкінгом, залиште будь-ласка Ваші контактні дані, та персональний банкір зв'яжеться з Вами найближчим часом.