fbpx

Акцію подовжено! Отримуйте знижку 15% за оплату преміальними картками Mastercard від РАДАБАНКУ в магазинах Heinemann Duty Free та Duty Free Trading

Отримуйте знижку 15% на суму від 100 євро одним чеком за оплату преміальними картками Mastercard від РАДАБАНКУ у магазинах Heinemann Duty Free та Duty Free Trading.

Як скористатися пропозицією:

У магазинах Heinemann Duty Free та Duty Free Trading платіть преміальними картками Mastercard Platinum та World Elite від РАДАБАНКУ й отримайте знижку в розмірі 15 %.

Пропозиція діє для держателів преміальних карток Mastercard Platinum та World Elite, емітованих АТ «АБ «РАДАБАНК». Акція діє з 20.04.2021 р. по 31.10.2021 р. в усіх магазинах безмитної торгівлі
ТОВ «БФ ЕНД ГХ ТРЕВЕЛ РІТЕЙЛ ЛТД» та ТОВ «КИЇВРІАНТА» в міжнародних аеропортах «Бориспіль» і «Київ», та в усіх магазинах безмитної торгівлі СП у формі ТОВ «Д’юті Фрі Трейдінг» на території України. Знижка в магазинах, розташованих у міжнародних аеропортах «Бориспіль» і «Київ», не поширюється на акційні товари. Знижка в магазинах безмитної торгівлі СП у формі ТОВ «Д’юті Фрі Трейдінг» на території України діє на всі товари, крім тютюнових виробів, і не поширюється на акційні товари.

Детально про умови акції – за посиланням mastercard.ua.