fbpx

АТ «АБ «РАДАБАНК» прийняв рішення про збільшення Статутного капіталу на 101 мільйон гривень!

23 квітня 2021 року Акціонерами Банку було прийнято рішення про збільшення Статутного капіталу на 101 мільйон гривень за рахунок нерозподіленого прибутку.

Вищевказана сума збільшує розмір регулятивного капіталу, а також враховується при розрахунку нормативу адекватності капіталу, що характеризує більший рівень захищеності коштів Клієнтів Банку.

Таким чином, Статутний капітал АТ «АБ «РАДАБАНК», після погодження Національним банком України, буде складати 301 мільйон гривень.

АТ «АБ «РАДАБАНК» запланував збільшення Статутного капіталу до 301 мільйонів гривень у 2016 році, та виконує свої плани й обов’язки у повному обсязі.

АТ «АБ «РАДАБАНК» – працюємо для Вас з 1993 року.

 

АТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК« РАДАБАНК» заснований у 1993 році і працює на ринку як універсальний банк. Стратегія РАДАБАНКУ спрямована на розвиток бізнесу з урахуванням зовнішніх змін, споживчих звичок і попиту. РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, встановлені НБУ згідно з законодавством.

АТ «АБ «РАДАБАНК» отримав  27,7 млн грн чистого прибутку* за результатами роботи у 2020 році.  При цьому загальний обсяг активів АТ «АБ «РАДАБАНК» зріс за рік більш ніж у півтора рази та досяг на 1 січня 2021 р. майже 2,9 млрд. грн. Портфель кредитів, наданих юридичним та фізичним особам досяг майже 1,3 млрд грн., що на 17% більше порівняно з аналогічною датою минулого року.

АТ «АБ «РАДАБАНК» співпрацює з Пенсійним фондом України з 2012 року як уповноважений банк, через який здійснюється виплата пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги, а з 2018 року — як уповноважений банк України, через який здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та  заробітної плати працівникам бюджетних установ.

РАДАБАНК отримав перемогу в конкурсі Казначейства та входить у число шести банків, які залучатимуться до видачі готівки за чеками органів ДКСУ на 2021-2023 роки.

АТ «АБ «РАДАБАНК»  приєднався до державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», що передбачає спрощення доступу підприємств малого та середнього бізнесу до банківського кредитування.

АТ «АБ «РАДАБАНК» регулярно отримує підтвердження довгострокового кредитного рейтингу Банку на рівні uaAA інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний».

Банк входить у ТОП-20 digital-банків України за версією журналу Banker.ua, а у березні 2021 р. увійшов у ТОП-3 номінації «Аграрний банк» рейтингу журналу БІЗНЕС.

*За попередніми неаудійованими даними