Банківські гарантії


 

Банківська гарантія:

Це забезпечення виконання будь-яких договірних відносин, необхідних Замовникам. Забезпечення тендерних пропозицій для участі в електронних торгах. А також, свідоцтво Вашої високої репутації та ділової надійності.

 

 

Гарантії, видані АТ «АБ «РАДАБАНК» приймаються державними та приватними організаціями, податковими та митними органами, фінансовими установами й можуть служити забезпеченням широкого кола Ваших зобов`язань.

Отримайте гарантовану підтримку Вашого банку з незаперечними перевагами:

  • Тендерна гарантія протягом декількох годин;
  • Електронна гарантія без грошового покриття;
  • Мінімальний пакет документів;
  • Генеральний договір строком до 2-х років;
  • Відсутність прихованих комісій;
  • Швидке прийняття рішення;
  • Видача гарантій в будь-якому місті України;
  • Допомога в оформленні кваліфікованих співробітників з багаторічним досвідом роботи.

Види гарантій, що видаються АТ «АБ «РАДАБАНК»:


 

Тендерні - це зобов`язання Банку здійснити платіж у випадку, якщо принципал відкликає свою пропозицію з тендера після кінцевого терміну його надання на тендерний комітет, або відмовляється від підписання контракту після виграшу тендеру.


 

Гарантії платежу - це зобов`язання Банку здійснити платіж у разі невиконання принципалом контрактних зобов`язань з оплати товарів (послуг), отриманих з відстрочкою платежу.


 

Гарантії повернення авансу - це зобов`язання Банку здійснити платіж в разі не поставки принципалом товарів (невиконання робіт), в оплату яких раніше було здійснено авансовий платіж.


 

Банківська гарантія для Prozorro - електронна гарантія для учасників тендерів в системі електронних закупівель Prozorro. Наші співробітники мають багаторічний досвід у сфері держзакупівель й знають всі нюанси та вимоги до банківських гарантій.


 

Туристична гарантія - це гарантія туристичній фірмі, видається з метою забезпечення прав і законних інтересів громадян - споживачів туристичних послуг у разі банкрутства або визнання туристичної компанії неплатоспроможною.

Гарантії, видані АТ «АБ «РАДАБАНК» свідчать про платоспроможність, надійність та високу ділову репутацію Вашої компанії!


Тарифи на Банківські Гарантії                            

 

Тарифи на документарні послуги та операціїОтримати детальну консультацію або залишити заявку на надання Банківської гарантії Ви можете за телефонами:

+38 (0562) 38-76-83

+38 (0562) 38-76-62

0 800 500 999

Або іншим зручним для Вас способом, зазначеним на сторінці  контакт-центру.

Наверх