Банківські метали

ПАТ «АБ «РАДАБАНК» займається продажем різноманітних банківських металів. У відділеннях РАДАБАНК по всій Україні Ви можете придбати золоті штамповані злитки в заводській упаковці зі Швейцарії, а також ексклюзивні золоті злитки австралійського виробництва. Австралійський монетний двір у місті Перт (Perth Mint) - єдиний виробник популярної в світі інвестиційної програми золотих і срібних злитків.

Варто знати, що в Україні існує тільки один офіційний дистриб`ютор ексклюзивних пам`ятних монет і золотих злитків Австралії, і це - РАДАБАНК.

Банківське золото - було, є і буде гарантією стабільності Вашого фінансового становища. А наявність в банку металевого рахунку завжди було свідченням високого становища в суспільстві. Володіння золотом та іншими банківськими металами - надійна страховка від інфляції, адже у Вас завжди буде можливість продати золото, не втративши при цьому в грошах.

 

Наявність та вартість банківських металів  

 

Дізнатися актуальну інформацію про наявність та вартість монет можна у відділеннях або зв`язавшись з контакт-центром РАДАБАНК

Наверх