Банківські метали

АТ «АБ «РАДАБАНК» займається продажем різноманітних банківських металів. У відділеннях РАДАБАНК по всій Україні Ви можете придбати золоті штамповані злитки в заводській упаковці австралійського виробництва. Пертський монетний двір (The Perth Mint, Австралія) - визнаний виробник, якість продукції якого підтверджена Good Delivery List LBMA і гарантована урядом штату Західна Австралія. Це єдина в світі державна гарантія, надана за зобов`язаннями сховища дорогоцінних металів. Штат Західна Австралія має найвищий короткостроковий рейтинг Standard and Poor`s рейтинг А+.

Банківське золото - було, є і буде гарантією стабільності Вашого фінансового становища. А наявність в банку металевого рахунку завжди було свідченням високого становища в суспільстві. Володіння золотом та іншими банківськими металами - надійна страховка від інфляції, адже у Вас завжди буде можливість продати золото, не втративши при цьому в грошах.

 

Наявність та вартість банківських металів  

 

Дізнатися актуальну інформацію про наявність та вартість монет можна у відділеннях або зв`язавшись з контакт-центром РАДАБАНК

Наверх