Бізнесу

 

АТ "АБ "РАДАБАНК" – банк, що надає повний спектр послуг як для приватних осіб, так і для малого та середнього бізнесу.


Ми раді запропонувати Вам: 

  • Депозитні програми, за допомогою яких Ви зможете зберегти і примножити свої грошові кошти, змусивши їх працювати щодня, а також отримати від своїх грошових коштів максимальний дохід;
  • Кредитні продукти допоможуть Вам вирішити проблеми фінансування Ваших потреб.

  • Розрахунково-касове обслуговування, завдяки якому Ви отримаєте рішення з розрахунково-касового обслуговування в гривні і валюті, які дозволять Вам ефективніше управляти грошовими коштами. Ваш розрахунковий рахунок відкриває доступ до широкого спектру продуктів і послуг РАДАБАНК, необхідних для успішного бізнесу, включаючи професійні консультації персонального менеджера. Наші послуги з розрахунково-касового обслуговування забезпечують доступ Вашого бізнесу до своєчасних і точних платежів, що гарантує доступ до коштів у потрібний час у потрібному місці, а значить, Ви зможете приділяти більше часу Вашій основній діяльності.
  • Зарплатно-карткові проекти. Ми пропонуємо сучасне, зручне і гнучке рішення для організації процесу виплати заробітної плати, що включає повний комплекс банківських продуктів і послуг на пільгових умовах і можливість зняття готівкових коштів співробітниками Вашого підприємства БЕЗ комісій у ВСІХ банкоматах України.
  • Міжнародні розрахунки, що допомагають Вам, разом з нашими фахівцями, здійснювати операції з купівлі / продажу іноземної валюти за гривню та інші види валюти на міжбанківському валютному ринку України та на міжнародних ринках по Чинним фактичним курсам з мінімальною комісією.
  • Еквайринг від РАДАБАНК забезпечить підвищення конкурентоспроможності Вашої компанії і залучення нових клієнтів - власників платіжних карт Visa і MasterCard а також уникнення ризиків прийому фальшивих банкнот.
  • Інкасація в Дніпрі. Вибравши Нашу службу інкасації, Ви отримаєте - якісний сервіс, надійну охорону, оперативну роботу, гнучкі умови.

Наші спеціалисти допоможуть Вам вибрати найбільш відповідну програму вкладу або кредитного продукту, нададуть необхідні кваліфіковані консультації та допоможуть в оформленні документів.


Отримати детальну інформацію про послуги бізнесу

Наверх