Депозити

АТ «АБ «РАДАБАНК» пропонує депозити юр особам - надійне і вигідне використання вільних коштів.

Кожен день на ринку з`являються нові банківські продукти та послуги, нові форми взаємин. Саме тому для керівників компаній або фінансово-економічних відділів нагальним питанням залишається вибір банківської установи для розміщення своїх коштів. Позитивні зміни в банківській системі змушують переглядати свої рішення і знову перебувати в стадії пошуку.

Довіряючи АТ «АБ «РАДАБАНК», ви робите вибір на користь якісного обслуговування та індивідуальних методів роботи з кожним клієнтом.

В арсеналі АТ «АБ «РАДАБАНК» знаходиться ряд депозитних програм для юридичних осіб, що відрізняються термінами розміщення, відсотковими ставками й умовами виплати нарахувань. Грунтуючись на фінансових можливостях і графіках надходжень матеріальних засобів, корпоративні клієнти можуть відкрити депозит на необхідний термін в національній валюті або доларах США, євро:

 

  • Термін депозиту - від 3 днів до декількох років;
  • Процентна ставка буде максимально відповідати рівню відсоткових нарахувань, характерних для фінансового ринку в момент укладання депозитного договору;
  • Можливість поповнення депозитного рахунку дозволяє накопичувати кошти і збільшувати прибуток;
  • Можливість часткового зняття коштів забезпечує безперервність фінансових потоків.
  • Часткове зняття матеріальних засобів гарантує безперервність проведення фінансових операцій;
  • Можливість поповнення та часткового зняття підвищує ефективність управління фінансовими потоками, завдяки поєднанню переваг поточного та депозитного рахунків;
  • Депозитний вклад дає можливість не тільки отримати прибуток, але і служить забезпеченням при використанні різних кредитних продуктів нашого банку;
  • Виплата нарахувань проводиться щомісячно або після закінчення дії договору, що вибирається самим клієнтом і дозволяє планувати отримання депозитної прибутку. Також АТ «АБ «РАДАБАНК» може розробити індивідуальну депозитну програму, яка буде враховувати всю специфіку вашого бізнесу, особливості фінансових потоків та інші фактори.

 

АТ «АБ «РАДАБАНК» пропонує оформити депозити юр. особам у Дніпрі, Києві, Одесі, Запоріжжі та інших містах України, де відкриті відділення банку.

Тарифи на додаткові банківські послуги юридичним особам по обслуговуванню договорів строкового банківського вкладу

 

Отримати детальну інформацію та оформити заявку на відкриття депозиту

Наверх