Документарні послуги та операції в РАДАБАНК

АТ «АБ «РАДАБАНК» - Ваш банк необмежених можливостей, який надає найбільш широкий спектр послуг для всіх напрямків бізнесу вже більше 20 років. Щодня наші спеціалісти з багаторічним досвідом роботи аналізують потреби наших клієнтів та створюють конкурентоспроможні якісні продукти, які відповідають навіть найвишуканішим вимогам. В рамках стратегічного розширення спектру послуг для бізнесу, РАДАБАНК пропонує своїм клієнтам проведення документарних послуг, на які сьогодні існує чималий попит. Наші спеціалісти розробили пакет документарних послуг та операцій з метою підвищення безпеки угод та мінімізації ризиків при розрахунках.

Використання документарних акредитивів та інкасо дозволяє мінімізувати ризики при розрахунках в Україні та міжнародних розрахунках. Захистити інтереси продавця та покупця у разі виникнення таких ризиків на будь-якому етапі угоди – від моменту придбання сировини/товару до поставки продукції.

Акредитив – це зобов’язання банку здійснити платіж на користь продавця за розпорядженням покупця за умови надання передбачених акредитивом документів.

Передумовами для використання акредитивної форми розрахунків найчастіше є:

  • нове партнерство, коли сторонам важко оцінити рівень надійності партнера;
  • невпевненість сторін у взаємному своєчасному виконання зобов’язань і як наслідок – необхідність контролю виконання зобов’язань на всіх етапах угоди;
  • унікальні товари/матеріали/проекти як предмет угоди;
  • крупні фінансові зобов’язання.

В ділових відносинах з певним ступенем довіри до партнерів та за наявністю досвіду угод, частіше застосовується такий спосіб розрахунків, як інкасо. В такому випадку банк не знімає ризику відмови імпортера виконувати умови угоди, з огляду на відсутність зобов’язань з оплати документів або акцептування векселів. Серед основних переваг даного виду розрахунків варто відмітити порівняно невисокий рівень банківських комісій (у порівнянні з акредитивами), а також короткі строки оформлення.

Переваги акредитиву в АТ «АБ «РАДАБАНК»:

  • можливість оформлення акредитиву в національній та іноземній валюті;
  • більш вигідні умови в порівнянні з кредитуванням;
  • здійснення додаткової перевірки документів в рамках угоди компетентними співробітниками банку;
  • конкурентоспроможні тарифи;
  • короткі строки оформлення.

Спеціалісти АТ «АБ «РАДАБАНК» завжди готові надати детальну консультацію та допомогти у виборі найбільш задовільного та безпечного способу здійснення розрахунків.

Тарифи на документарні послуги та операції


АТ «АБ «РАДАБАНК» - Ваш надійний фінансовий партнер!

Наверх